Soutěž o zábavné hry (nejen) na cesty

sledováno 2× zobrazeno 2398×

Vloženo: 25. 7. 2016 0.31

Probíhá od 25. 7. 2016, 12:31 do 8. 8. 2016, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, přinášíme vám s naším partnerem - eshopem www.chytraopicka.cz - soutěž o velmi zábavné a užitečné hry, které se svými dětmi využijete na cestách, ale i při jiných "čekacích příležitostech". Zkrátí jim dlouhou chvíli a ještě si potrénují představivost, slovní zásobu i zručnost.

Vyhrát můžete jednu z těchto her:

a) Dřevěná hra Vilac - Hmatej a najdi (více informací po kliknutí na název)

Jedná se o velmi oblíbenou hru vhodnou pro děti od 2 do 6 let. V krabici je neprůhledný pevný sáček a v něm je ukryto několik dřevěných předmětů. Nejmenší děti učíme podle hmatu poznat, o jaký předmět se jedná. Nejdřív rodič zkusí hmatem věc rozpoznat sám a nahlas popisuje, co v pytlíku drží. Malé děti se postupně naučí popisovat předměty samy. Starší děti už hrají hru formou lota nebo binga. Každý předmět má zároveň svou obrázkovou kartu právě k lotu nebo bingu.

b) Výtvarná sada se samolepkami Djeco - Obličeje ​(více informací po kliknutí na název)

Tato výtvarná sada je vhodná pro děti od 3 do 6 let. Veselá samolepková sada se hodí třeba na cesty nebo na dlouhá čekání. Kreativní set obsahuje obličejíky, které děti dotvoří podle své fantazie velkým nožstvím samolepek. Vzniklé obrázky lze zarámovat a tím získáte originální dekorace do dětského pokojíku, nebo dárek pro kamaráda.

Jak vyhrát?

1) Napište nám své zkušenosti do naší nové diskuze na téma: Jaké máte zkušenosti s cestováním s dětmi? Jak je cestou zabavíte?

2) Vyberte si, kterou z her chcete vyhrát (bod a nebo b - popisy výše) a napište nám svůj výběr do "okna pro vaši odpověď" (Okno nejdete u této soutěže dole na stránce; nezapomeňte odškrtnout souhlas s pravidly soutěže). Pokud si nevyberete a nezapíšete variantu a nebo b do okna, nebudete zařazeni do soutěže.

3) O své zkušenosti se s námi můžete podělit i na našem Facebooku v komentářích u soutěže o zábavné hry (nejen) na cesty. I tyto vaše komentáře zahrneme mezi soutěžní.

Všechny vaše vložené komentáře seřadíme dle času vložení od nejstaršího po nejnovější v pořadí: komentáře u diskuze na webu, komentáře na Facebooku pod soutěží. Ze všech komentářů vylosujeme pomocí generátoru náhodných čísel jednu výherkyni, které připadne její výběr dárku (bod a nebo b). Poté budeme pomocí generátoru losovat další výherkyni, která získá druhý z dárků. Pokud generátor vytáhne maminku, která nesplnila bod 2 (nezapsala svůj výběr pro výhru), budeme losovat znovu. Pokud generátor vytáhne maminku, která preferuje stejnou hru jako první výherkyně, budeme losovat znovu, dokud nevytáhneme maminku s výběrem druhé hry. Obě výherkyně uvedeme po ukončení soutěže zde a na Facebooku u soutěže.

Vyhrávají:

- Nikol Kovačíková (Nikoll) - Dřevěná hra Vilac (Hmatej a najdi)
- Hana Daňková (Hana Daňková) - Výtvarná sada Djeco (obličeje)

Moc gratulujeme k těmto krásným výhrám :)

 

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
2
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací