Soutěž o tři balíčky přírodní kosmetiky ROSE s růžovým olejem

sledováno 1× zobrazeno 1206×

Vloženo: 6. 5. 2015 14.00

Probíhá od 6. 5. 2015, 14:00 do 12. 5. 2015, 21:00

Soutež byla již ukončena

Růže je považována za královnu květin. A každá maminka by měla být královnou pro své děti. Proto u příležitosti "dne maminek" přinášíme tuto soutěž o tři balíčky přírodní kosmetiky Rose.

Růže je nejen krásná, ale má také léčebné účinky. Růžový olej je přírodní produkt, který se vyrábí destilací květů olejovité bulharské růže - ROSA. Z aromatických růžových lupenů se získává drahocenná tekutina, známá jako protizánětlivý a zjemňující prostředek, který stimuluje regeneraci poškozených tkání.

Balíčky přírodní kosmetiky Rose obsahují:

- čistící pleťovou vodu Rose s trojnásobným účinkem - čistí a osvěžuje pokožku obličeje a odstraňuje oční make-up

- krémové mýdlo Rose s přírodní růžovou vodou a delikátním aroma, které zjemňuje a zklidňuje pokožku a přináší pocit svěžesti

- jemně růžový lak na nehty

 

Jak vyhrát?

1) Napište na náš Facebook ProMaminky.cz k soutěžnímu příspěvku, co máte na své roli maminky nejraději, co vás těší, co vás dělá šťastnou.

2) Do okna pro vaši odpověď (zde dole u soutěže na stránkách ProMaminky.cz) vepište heslo: Jsem maminka a jsem na to hrdá :)

Ze všech vložených odpověvědí vylosujeme pomocí generátoru náhodných čísel tři výherkyně balíčků. Vaše odpovědi budeme řadit od nejstarší k nejnovější. Výherkyně zveřejníme zde a na Facebooku po skončení soutěže. Moc se těšíme na vaše příspěvky :)

Vyhrávají:

Lucie Tichá (brouceklucik)
Markéta Lučná (nerreidda)
Karla Kozelková (karliki)

Gratulujeme! :)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
1
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací