Soutěž o luxusní přírodní kosmetiku Rituals - TimeOut

sledováno 1× zobrazeno 1443×

Vloženo: 22. 8. 2016 0.39

Probíhá od 22. 8. 2016, 0:30 do 27. 8. 2016, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, zveřejnily jsme nový článek Nejlepší vychytávky pro těhotné. Takových vychytávek je ale nepřeberné množství a je dobře možné, že si i vy vzpomenete na nějakou super vychytávku, která by nám v článku neměla chybět. 

Podělte se s námi i ostatními maminkami o to, co právě vám pomohlo v těhotenství, co vám těhotenství zpříjemnilo, nebo třeba obohatilo a můžete vyhrát SADU LUXUSNÍCH KOSMETICKÝCH PRODUKTŮ RITUALS - TIME OUT. Produkty Rituals jsou inspirovány starodávnými rituály a obsahují přírodní vůně, které byly vytvořené nejlepšími parfuméry světa. Veškeré produkty Rituals nejsou testovány na zvířatech, neobsahují parabeny a jsou vhodné i pro vegetariány. Jedinečná kombinace japonského třešňového květu a rýžového mléka nádherně provoní a zjemní Vaši pokožku. Objevte unikátní vůni japonské třešně sakury!

Sada obsahuje: sprchovou pěnu 50 ml, krémový tělový peeling 70 ml, tělový krém 70 ml, vyživující šampon 70 ml.

Jak vyhrát?

1) Napište nám své tipy na vychytávky do diskuze pod článek Nejlepší vychytávky pro těhotné nebo na Facebook ProMaminky.cz přímo k soutěžnímu příspěvku. Může se jednat o cokoliv, k produktům přidávejte i obrázek a případně odkaz.

Ze všech vložených vychytávek vybereme ty, které nás nejvíce zaujmou a přidáme je do článku. Z nich vylosujeme pomocí generátoru náhodných čísel výherkyni luxusního kosmetického setu Rituals Time Out. Vychytávky budeme řadit dle času vložení od nejstarší po nejnovější. Výherkyni uvedeme zde a na našem Facebooku.

POZOR, vychytávky můžete přidávat i do naší kategorie Zábava/Vychytávky

Výherce:

Edita Křížová

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
4
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací