Soutěž o kreativní hračky do vody k OTESTOVÁNÍ

sledováno 2× zobrazeno 1660×

Vloženo: 8. 9. 2015 10.22

Probíhá od 9. 9. 2015, 14:00 do 16. 9. 2015, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, máme pro vás 7 parádních pěnových sad se skládačkami do vany pro vaše dětičky K OTESTOVÁNÍ.

Jedná se o hračky Meadow Kids nejvyšší kvality. Kreativní a výtvarné hračky zabaví děti na dlouhé hodiny a pomáhají rozvoji jejich jemné motoriky a kreativity. Pěnové hračky do vany zpříjemní každodenní koupání dětí a podněcuje jejich fantazii. Hračky Meadows Kids jsou určené především pro děti od 2 do 8 let. Značka Meadow Kids pochází z Velké Británie a můžete se spolehnout, že jsou navrhované s důrazem na bezpečnost, 100% zdravotní nezávadnost a originalitu. Pokud chcete být mezi maminkami, které budou testovat, zapojte se do této soutěže. 

Test bude obsahovat: vaše textové hodnocení stavebnice, fotografie, video (stačí mobilním telefonem) a hodnocení hvězdičkami.. ke všemu vám dodáme podrobné informace. Po provedení testu vám přípravky samozřejmě zůstanou pro vaši potřebu. :)

O co se soutěží?

1) Pěnová stavebnice do vany Hasiči - obsahuje hasičský náklaďák složený z 8 dílů, dvě postavy hasičů a dalších 5 hasičských doplňků.

2) Pěnová stavebnice do vany Loď - obsahuje loď složenou z 6 dílů a 3 kamarády z moře. 

3) Pěnová stavebnice do vany Ponorka - obsahuje ponorku složenou z 6 dílů a 3 kamarády z moře. 

4) Pěnová stavebnice do vany Raketa - obsahuje raketu složenou ze 4 dílů a 4 planetky a hvězdy.

5) Pěnová stavebnice do vany Stáj - obsahuje stáj složenou ze 6 dílů, 2 koně a jednu postavičku.

6) Pěnová stavebnice do vany Traktor - obsahuje traktor složený z 8 dílů, farmáře a 5 zvířátek. 

7) Pěnová stavebnice do vany Tržiště - obsahuje stánek se zeleninou složený z 5 dílů, 2 postavičky, kolo, strom, poštovní schránku a pouliční lucernu.

Všechny dílky plavou na hladině a po navlhčení je možné je přichytit na dlaždičky nad vanou. Plastové pouzdro má otvory pro odtok vody a háček na zavěšení, takže po skončení koupele stačí hračky opláchnout a uložit do pouzdra. Vhodné od 3 let.

Jak vyhrát?

1) Vložte alespoň dva návody na výtvory do kategorie Kreativní dílna. Nejlépe samozřejmě výtvory vaše a vašich dětí. :) Nezapomeňte na jasný popis, jak danou věc vytvořit.

2) Do okna pro vaši odpověď (zde dole u soutěže) napište heslo CHCI TESTOVAT a počet vložených výtvorů od data spuštění soutěže (budeme kontrolovat).

TIP1: Pokud vložíte návodů na výtvory více, započítává se vám do soutěže každý z nich. 

TIP2: Ten, kdo vloží alespoň jeden www odkaz na svůj výtvor na Facebook ProMaminky.cz (k této soutěži), bude do losování zapojen ještě jednou navíc.

(příklad: vložíte 4 návody na výtvory = 4x započítání do soutěže, vložíte www odkaz na jeden z výtvorů do komentáře k soutěži na FB ProMaminky = celkem 5x započítání do soutěže)!

Ze všech vložených výtvorů a vložených odkazů v komentářích na Facebooku vylosujeme pomocí generátoru náhodných čísel sedm výherců. Soutěžící budeme řadit dle času vložení od nejstarších po nejnověji vložené v pořadí nejprve všechny vložené výtvory v kat. Kreativní dílna, poté všechny komentáře na FB. Výherce zveřejníme zde a na Facebooku po ukončení soutěže.

Vyhrávají:

- nikolava
- Petra P
- Ivankaaa
- veru.veru 2x (děkujeme za velké množství vložených kreativních tipů)
- sestricka1989
- katuš

Výherkyním gratulujeme. Brzy se ozveme ohledně instrukcí k testování dárků pro vás :)

 

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
1
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací