Soutěž o knihy pro splávnou výšlovnošt

zobrazeno 1210×

Vloženo: 16. 2. 2015 23.18

Probíhá od 17. 2. 2015, 9:00 do 24. 2. 2015, 21:00

Soutež byla již ukončena

Vyhrajte jednu ze tří nápaditých knížek pro děti útlého i staršího věku "Šišlání nám nesluší", kterou pro děti napsala a ilustrovala Irena Q. Kopecká. Autorka připravila ke zpříjemnění zdlouhavého a nezáživného procesu vyvozování správné výslovnosti zábavné a někdy i lehce poučné básně.

V knize najdete krátké a jednoduché říkanky pro malé děti, ale i složitější texty určené starším dětem a dospívajícím. Některé říkanky jsou kromě barevného obrázku doplněny i obrázkem černobílým, který si mohou děti po práci s textem za odměnu vybarvit.

Říkanky se zaměřují na procvičení hlásek, které dětem dělají nejčastěji potíže (hláska L, měkčení, střídání měkkých a tvrdých slabik, sykavky a samozřejmě R a Ř). Některé říkanky jsou zaměřené na nácvik izolované hlásky, některé na nácvik skupiny hlásek. Praktické členění rodičům i logopedům usnadní výběr říkanky pro konkrétní dítě podle jeho individuálních potřeb.
Říkanky mají aktuální náměty jako texty o škole, počítačích, fotbalu, oblíbených hračkách nebo o situacích, které děti samy prožívají.

Jak vyhrát?
Podělte se s námi i ostatními maminkami o své oblíbené básničky, písničky, říkadla a vepište je do komentáře pod článkem Písničky a básničky. Každý vložený příspěvek se počítá a může vyhrát, tak jich vložte klidně více (najednou, nebo do více komentářů). Ze všech vložených básniček, písniček, říkadel atd. vylosujeme tři výherní. 

TIP: Budeme rády, když se o své oblíbené slovní hrátky podělíte s maminkami také na našem Facebooku u této soutěže.

 

Vyhrávají:

- Linzzy (Lenka Čeřovská)

- Estrela113 (Kateřina Sikorová)

- veru.veru (Veronika Pemlová)

GRATULUJEME!!

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
0
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací