Soutěž o karamelky Proenzi Lady CalciCube

sledováno 1× zobrazeno 1523×

Vloženo: 28. 4. 2015 21.45

Probíhá od 28. 4. 2015, 22:00 do 5. 5. 2015, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, určitě víte, že si v průběhu těhotenství z každé z nás miminko vezme spoustu látek. Proto v této soutěži můžete vyhrát výživový doplněk stravy pro vás, pro maminky. Občas je potřeba myslet také na sebe, co myslíte? :)

Proenzi Lady CalciCube (60ks) jsou měkké žvýkací karamelky s čokoládovou příchutí, které obsahují vápník a další klíčové vitamíny, které jsou nezbytné k udržení zdravých a silných kostí. Jedná se o ideální doplnění denního příjmu vápníku a vitaminů D a K. Vápník je dobře známý díky svému významu pro zdraví kostí, mineralizaci zubů, regulací nervových funkcí a pro normální svalové kontrakce. ​Vitamin D je rozpustný v tucích a přirozeně se vyskytuje v potravinách velmi málo. Je nezbytný pro podporu vstřebávání vápníku a fosforu ve střevě. Vitamin K přispívá k mineralizaci kostí. (Tuto odměnu do soutěže věnovala online lékárna Pilulka.cz.)

Jak vyhrát?

Řada z vás si v naší anketě žádala novou kategorii PORADNY. Kategorie je spuštěna a přibývají další a další oblasti každým týdnem. Na vaše dotazy už odpovídá 25 odborníků, tak neváhejte a zeptejte se. Každý, kdo odloží svůj ostych a zeptá se našich odborníků na to, co ho zajímá, se může zúčastnit této soutěže. Po vložení dotazu ještě sem k soutěži (do okna pro vaši odpověď) vepište název dotazu (dotazů). Do soutěže zařadíme všechny vaše dotazy.

Tři výherce určí generátor náhodných čísel. Vaše dotazy budeme řadit dle pořadí vložených odpovědí do okna zde na stránce u soutěže od nejstaršího k nejnovější. Výherce uvedeme zde a na Facebooku ProMaminky.cz po ukončení soutěže.

Vyhrávají:

eliška šedinová (elis510)
Jana Velinska (Jana V.)
Zuzana Horňáková

Gratulujeme! :)

 

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
1
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací