Soutěž o jahodové Marťánky s Imunoactivem

sledováno 4× zobrazeno 1727×

Vloženo: 20. 4. 2015 22.34

Probíhá od 21. 4. 2015, 8:30 do 28. 4. 2015, 21:00

Soutež byla již ukončena

V této soutěži můžete vyhrát jedno z pěti balení multivitaminů a multiminerálů pro děti s jahodovou příchutí - Marťánci (30 tablet). Marťánci jsou komplexem vitaminů a minerálů pro děti ve formě cucavých tablet (malých Marťánků). Každá tableta obsahuje vitaminy, minerály a další aktivní látky v obecně doporučovaném množství, které jsou nezbytné pro fyziologický růst a vývoj dítěte. Marťánci obsahují navíc ještě komplex Imunactiv - beta glukan, bioflavonoidy, vitamin C a zinek. Marťánci obsahují pouze přírodní barviva. Notifikováno MZ ČR jako doplněk stravy. Zde Marťánky hodnotí ostatní maminky. (Marťánky do soutěže věnovala online lékárna Pilulka.cz.)

Jak vyhrát? Stačí splnit dvě podmínky:

1) Podívejte se do kategorie Hodnocení produktů / Léky a léčiva pro děti, kolik máme na stránkách vložených Vitamínů a doplňků stravy (číslo v šedém obdélníčku)

2) Toto číslo napište do okna pro vaši odpověď (zde na stránce se soutěží dole)

 

Ze všech vepsaných odpovědí vylosujeme pomocí generátoru náhodných čísel pět výherců. Odpovědi budeme řadit od nejstarší po nejnovější. Výherce uvedeme po ukončení soutěže zde a na Facebooku ProMaminky.cz.

Vyhrávají:

Helena Tajcova
Verča Brandejská
Hela45
Hana Pášová

Eliška Jeníčková (elije)

Gratulujeme a prosíme o doplnění profilů uživatelů včetně adresy, abychom věděly, kam výhry poslat. :)

 

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
2
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací