Soutěž o fusak LODGER Bunker Fleece Native Tangerine

zobrazeno 2297×

Vloženo: 22. 11. 2015 12.20

Probíhá od 22. 11. 2015, 12:15 do 4. 12. 2015, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, v této soutěži můžete vyhrát parádní fusak LODGER z kolekce Native - LODGER Bunker Fleece Native Tangerine, který je inspirován kulturou domorodých Američanů. Produkty z této kolekce jsou kombinací výrazných barev a přírodních tónů a společně tvoří originální celek. 

Hodnocení fusaků LODGER Bunker maminkami najdete ZDE.

Při používání fusaku Bunker dopřejete Vašemu dítěti dokonalé pohodlí a teplo po celý rok. Fusak je ušit ze hřejivého jemného fleecu, který je prodyšný, saje pot a nedráždí dětskou pokožku (je tedy vhodný i pro alergiky). Fusak se skládá ze dvou vrstev, které lze kombinovat podle ročních období. V zimě, aby bylo Vašemu miminku dokonalé teplo, použijte obě vrstvy. Na jaře a na podzim Vám postačí vnější vrstva. V létě pak můžete používat samotnou vložku jako příjemnou podložku do kočárku. 

Nespornou výhodou Fusaku Bunker je jeho variabilita spojená s dlouhou dobou používání. Můžete jej přizpůsobit pro ty nejmenší miminka, tak i pro tří leté děti. Dítě do něj pomocí suchých zipů snadno zabalíte. Kolem hlavičky ho můžete stáhnout pomocí šňůrek. Fusak Bunker se skvěle přizpůsobí jak hluboké korbě, tak i sportovnímu kočárku či autosedačce skupiny 0+. Fusak má na zadní straně otvory pro 5 bodové bezpečnostní pásy, které se dají uzavřít pomocí suchých zipů, aby teplo neunikalo ven.

Tento dárek nám pro vás věnoval eshop www.ondalek.cz. Děkujeme!

Jak vyhrát?

1) Zapojte se do diskuze na téma kolik času trávíte v zimě venku s dětmi - diskuzi najdete ZDE

2) Řekněte o našem webu alespoň jedné Vaší kamarádce mamince, která nás zatím nezná a naveďte ji, aby při registraci uvedla Vaši přezdívku nebo e-mail (jako toho, kdo jí web doporučil). Abyste byla do soutěže zahrnuta, musí se kamarádka zaregistrovat a Vaše jméno uvést do termínu skončení této soutěže. Poznámka: Pokud Vás kamarádka uvede, poznáte to - přijde Vám upozornění do ikonky zvonečku.

3) Do okna pro Vaši odpověď (zde dole u soutěže) napište jméno, příjmení a přezdívku kamarádky (abychom ji poznaly).

Při ukončení soutěže budeme samozřejmě kontrolovat všechny tři body výše. Ze všech odpovědí (bod 3) vylosujeme pomocí generátoru náhodných čísel výherkyni tohoto parádního fusaku LODGER Bunker. 

Vyhrává:

- kateřina novotná (katuš)

Gratulujeme!

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
6
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací