Soutěž o dva relaxační balíčky Weleda

sledováno 1× zobrazeno 2281×

Vloženo: 29. 8. 2016 21.59

Probíhá od 29. 8. 2016, 23:00 do 8. 9. 2016, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, právě jsme zveřejnily nový článek Regenerace po sportu, aneb načerpejte novou energii. Víme, že je důležité nejen rozumně regulovat tělesnou zátěž, ale také zátěž střídat s odpočinkem. Stejně jako je důležité naučit se vhodně relaxovat. A vy teď s námi můžete soutěžit hned o DVA BALÍČKY PLNÉ RELAXACE!

Balíčky do soutěže nám věnovala Weleda, jejíž všechny přípravky jsou vždy vyráběny ze zcela přírodních surovin a bez umělých konzervačních látek.

Každý balíček bude obsahovat Levandulovou koupel zklidňující (200 ml) a Levandulový relaxační sprchový krém (200 ml). Přírodní éterické oleje z levandule narostlé v plném slunci a horku vám dodají harmonizující impulzy a pomohou vám zapomenout na náročné chvíle uplynulého dne.

Jak vyhrát:

1) Napište nám své tipy na relaxaci a regeneraci do diskuze pod článek Regenerace po sportu, aneb načerpejte novou energii

2) Soutěž běží také na našem Facebooku, tak svůj komentář můžete vložit i na FB pod soutěžní příspěvek a zvýšíte si tím svou šanci na výhru (pokud FB nemáte, nepoužíváte, samozřejmě to nevadí a soutěže se účastněte pouze tady na webu)

Vložené odpovědi budeme řadit od nejstarší po nejnovější. Nejprve odpovědi na našem webu, poté komentáře z Facebooku. Ze všech vložených odpovědí budeme losovat pomocí generátoru náhodných čísel DVĚ výherkyně balíčku Weleda. Výherce uvedeme zde a na Facebooku ProMaminky.cz po ukončení soutěže.

Vyhrávají:

- Lucie Počtová (Topik2)
- Monika Jindrová

Gratulujeme a prosíme o doplnění adresy do profilů, ať víme, kam výhru odeslat :)

 

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
1
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací