Soutěž o dva balíčky Daylong na opalování

sledováno 1× zobrazeno 1283×

Vloženo: 10. 6. 2015 21.52

Probíhá od 10. 6. 2015, 22:00 do 16. 6. 2015, 21:00

Soutež byla již ukončena

V této soutěži můžete vyhrát jeden ze dvou balíčků kvalitní opalovací kosmetiky Daylong

 

Balíčky obsahují: dětský opalovací krém Daylong baby SPF 30 50 ml pro ty úplně nejmenší děti a Daylong after sun Repair 100 ml mléko po opalování.

- Daylong baby SPF 30 byl vyvinutý speciálně na ochranu kojenců a malých dětí a velmi citlivé kůže. Obsahuje výhradně fyzikální UV filtry (titandioxid), je odolný vůči vodě, vhodný i na citlivou kůži, bez parfemace a snadno se roztírá.

Daylong after sun Repair obsahuje aktivní enzym pro opravu DNA (endonukleáza). Obdobné enzymy se v kůži vyskytují i přirozeně a přispívají tím k rychlé regeneraci kůže po pobytu na slunci. Toto mléko po opalování ošetřuje a hydratuje kůži dexpanthenolom a glycerinem, rychle se vstřebá, příjemně a decentně voní a neobsahuje přídavné konzervační látky.

Jak vyhrát?

1) Podělte se s námi a ostatními maminkami v diskuzi, jak prožíval nebo prožívá vaše těhotenství nastávající tatínek?

2) Pokud chcete zvýšit svou šanci na výhru, okomentujte také tuto diskuzi na našem Facebooku u soutěžního příspěvku.

3) Až přispějete do diskuze/diskuzí, vepište na tuto stránku dolů pod soutěž do okna pro vaši odpověď heslo: Nastávající tatínek

Ze všech vložených odpovědí vylosujeme pomocí generátoru náhodných čísel dva výherce. Pokud vložíte komentáře do diskuze i na Facebook, započítáme každý z nich (šance na výhru se vám dvojnásobí). Vložené odpovědi budeme řadit od nejstarší po nejnovější, jako první vždy komentář z diskuze, poté z Facebooku. Výherce uvedeme zde a na našem FB.

Vyhrávají:

- Lenka B.-763
- Katka

Gratulujeme!

 

 

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
3
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací