Soutěž o designové celoodpružené odrážedlo Re pello®

sledováno 3× zobrazeno 4411×

Vloženo: 22. 6. 2016 20.21

Probíhá od 23. 6. 2016, 7:00 do 11. 7. 2016, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, protože věnujeme velkou pozornost zdravému vývoji a bezpečnosti našich dětí, podařilo se nám pro vás získat do soutěže vychytávku, kterou je celoodpružené odrážedlo Re pello® v hodnotě 5 290 Kč.

Model J™, odrážedlo nové generace, je jako jediné odrážedlo na trhu celoodpružené. Jeho odpružení zajišťuje patentovaný systém LVS™. Model J vyniká nad ostatními nejen funkčností, ale také svým krásným designem. Je to lehké, dřevěné a snadno sestavitelné odrážedlo vyrobené v České republice.

Více informací o bezpečnosti, celoodpružení a celkovém nápadu se dočtete v rozhovoru, který jsme pro vás připravily se zakladatelem firmy,  Ing. Jiřím Marjánem, Ph.D. Odrážedlo si také můžete vyzkoušet na akci Pokus o REKORD v tančení s dítětem na těle, kde se na vás těšíme i my.

Jak vyhrát?

Zajímá nás, jak vedete své děti k pohybu. Vložte komentář k této nové diskuzi a budeme rády, když se trochu rozepíšete.. když se budeme vzájemně inspirovat. :) Pokud máte svou osobní zkušenost například s nějakým kroužkem, vložte jeho hodnocení do naší kategorie Hodnocení služeb a opět se rozepište, ať ostatní maminky znají vaše názory. Své komentáře a zkušenosti můžete vkládat také na náš Facebook k tomuto soutěžnímu příspěvku.

Všechny komentáře a hodnocení, vložená v době trvání soutěže, seřadíme v pořadí od nejstaršího po nejnovější, nejprve diskuze na webu, poté hodnocení na webu a jako poslední komentáře na Facebooku a očíslujeme. Poté generátor náhodných čísel vylosuje jednoho výherce kola Re pello. Tak čím aktiovnější budete, tím vyšší šanci na výhru máte. :) Moc se těšíme na vaše názory a zkušenosti. Výherce oznámíme zde a na našem Facebooku po ukončení soutěže.

Vyhrává: Jarka mmm (Jaroslava Šťastná)

Moc gratulujeme! :)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
10
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací