Soutěž o 5x NIVEA Sun na opalování

sledováno 5× zobrazeno 2303×

Vloženo: 5. 5. 2016 23.24

Probíhá od 5. 5. 2016, 23:30 do 15. 5. 2016, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, protože sluníčko vykukuje čím dál tím častěji a je potřeba sebe i děti proti němu chránit, připravily jsme pro vás tentokrát soutež o přípravky na opalování NIVEA Sun.

Vyberte si, který z přípravků byste chtěly vyhrát:

- NIVEA Sun Sprej na opalování OF 30, 200ml (Praktické použití ve spreji, vhodné i pro citlivou pokožku, neobsahuje parfémy, barviva ani konzervační látky, voděodolné složení s vyváženým poměrem UVA a UVB filtrů snižuje riziko vzniku slunečních alergií, okamžitě chrání pokožku před spálením a předčasným stárnutím vlivem slunečního záření).

- NIVEA Sun Dětské mléko na opalování OF 50, 50ml (Kapesní dětské mléko na opalování se speciálním voděodolným složením, vyvážený poměr UVA a UVB filtrů, okamžitá ochrana dětské pokožky před spálením způsobeným slunečním zářením, velmi lehké, nemastné složení se snadno nanáší a rychle se vstřebává. Díky kapesnímu balení můžete mít krém nyní stále po ruce!)

Jak vyhrát?

1) Podělte se s námi i ostatními maminkami o to, jak nejraději trávíte čas s dětmi? Co spolu děláte? Jste raději doma nebo venku? Chodíte na stejná místa, na vlastní zahrádku, nebo jezdíte na výlety, na kole, sportujete? Nebo rádi čtete doma v peřinách, stavíte komíny, chodíte na kroužky? Inspirujme se navzájem a užívejme si čas se svými dětmi naplno. :) Svůj příspěvek napište k této diskuzi: Jak nejraději trávíte čas s dětmi?

2) Svůj příspěvek na toto téma napište také na náš Facebook ProMaminky.cz k soutěžnímu příspěvku (toto není povinný bod pro účast v soutěži, ale zvýší vám šanci na výhru, protože i příspěvky na FB zařadíme do slosování).

3) Abychom věděly, který z přípravků NIVEA Sun chcete vyhrát, napište nám svoji volbu do okna pro vaši odpověď zde na stránce soutěže na webu ProMaminky.cz (okno je dole na této stránce u souhlasu s pravidly soutěže).

Těšíme se na vaše příspěvky do diskuze. :)

Všechny vložené příspěvky (bod 1 a 2) seřadíme v pořadí od nejstarších po nejnovější - nejprve příspěvky ze stránek ProMaminky, poté z Facebooku a vylosujeme pomocí generátoru náhodných čísel 5 z vás, kteří vyhrají vybraný přípravek na opalování. Výherce zveřejníme zde a na Facebooku po ukončení soutěže.

Děkujeme partnerovi soutěže, kterým je největší e-shop s výživou a zbožím pro kojence www.feedo.cz

Vyhrávají:

- Agnes Karakalová (Agomila)
- Adrianita
- Petra Majerčáková
- Alena Švecová (AllaŠvecová)
- Eliška Kozlova

Gratulujeme! A prosíme o doplnění profilů, ať víme, kam máme výhry odeslat ;)

 

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
5
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací