Soutěž o 5x dekorativní polep na notebook

sledováno 2× zobrazeno 1762×

Vloženo: 10. 9. 2015 22.26

Probíhá od 16. 9. 2015, 8:00 do 23. 9. 2015, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, společnost Skinzone se věnuje již více než pět let výrobě dekorativních polepů na notebooky, mobilní telefony a další zařízení. Protože je každý z vašich malých miláčků jedinečný, přinášíme vám soutěž o 5 voucherů na polep na notebook, který si můžete ozdobit například právě fotkou dětí nebo třeba celé rodiny. :) Vybrat si můžete také z téměř 900 nabízených návrhů, objednáte a pak jen počkáte na zaslání výsledného dekorativního polepu v řádu několika dní.

Jak vyhrát?

1) Máte doma malou "modelku" nebo "modela", kteří se nakrucují, jen vidí fotoaparát? Nebo je váš drobeček "bublina", která se schválně nebude tvářit nějak normálně, když chcete zvěčnit nějaký moment? Jak to je u vás doma? Podělte se s ostatními maminkami v naší diskuzi.

2) Dolů k této soutěži vložte fotku svého dítěte, dětí nebo celé rodinky a do okna pro vaši odpověď připište heslo: Soutěžím o polep na notebook

3) Pokud vložíte fotku svého dítěte, dětí nebo celé rodinky také na facebook ProMaminky.cz k této soutěži, dvojnásobí se vám šance na výhru. (Tento bod není podmínkou k účasti v soutěži)

Ze všech vložených fotografií vylosujeme pomocí generátoru náhodných čísel pět výherců. Fotografie budeme řadit dle data vložení od nejstarší po nenovější v pořadí nejprve zde u soutěže na stránkách, poté u soutěže na Facebooku. Výherce zveřejníme zde a na Facebooku po ukončení soutěže.

Vyhrávají:

- Linzzy

- Beruska89

- Zuzi

- louskacek2

- a.nnysek

Gratulujeme a prosíme o doplnění uživatelských profilů :)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
4
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací