Soutěž o 5x chytrou aplikaci s rodič. kontrolou

sledováno 1× zobrazeno 1084×

Vloženo: 14. 4. 2016 1.35

Probíhá od 14. 4. 2016, 7:30 do 21. 4. 2016, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, protože naše děti tráví víc a víc času na internetu a je dobré si jejich aktivitu pohlídat, otestovaly jsme pro vás chytrou aplikaci s rodičovskou kontrolou ESET Parental Control pro Android, která funguje na chytrých mobilních telefonech, tabletech a dalších zařízeních s operačním systémem Android. Aplikace umožňuje nastavovat jednotlivým členům domácností různá práva a omezení při využívání chytrých částí telefonu a tabletu. Aplikace dokáže omezit přístup na internet, filtrovat stránky, na které se může dítě dostat a limitovat čas věnovaný surfování nebo hraní online her. V základní verzi lze aplikaci využívat i zdarma a už v této bezplatné variantě nabízí užitečné funkce. Aplikace ESET Parental Control pro Android je dostupná v obchodu Google Play nebo na webu www.eset.cz. Po dobu 30 dní je lze vyzkoušet zdarma, licence na řádné využití poté vyjde na 549 korun.

Aplikaci jsme vyzkoušely a připravily jsme si pro vás její podrobnou recenzi, kterou si můžete přečíst v článku Recenze chytré aplikace s rodičovskou kontrolou. Aplikaci můžete nyní vyhrát v této soutěži, máme jich pro vás celkem 5.

Jak vyhrát?

1) Přečtěte si náš článek Nemůžete odtrhnout dítě od mobilu nebo tabletu? a odpovězte na otázku v naší nové soutěžní diskuzi: Jakým způsobem chráníte své děti na internetu a omezujete jim surfování či hraní online her? (povinný bod pro účast v soutěži).

2) Svou odpověď vložte také do "okna pro vaši odpověď" na této stránce u soutěže dole (povinný bod pro účast v soutěži).

3) Odpověď vložte také na náš Facebook k příspěvku s touto soutěží (toto není povinný bod pro účast v soutěži, ale zvyšuje vám šanci na výhru).

Všechny vložené odpovědi (body 2 a 3) seřadíme dle času vložení od nejstarší po nejnovější, v pořadí bod 2, 3. Ze všech odpovědí pak vylosujeme pomocí generátoru náhodných čísel 5 výherců chytrých aplikací s rodičovskou kontrolou. Výherce zveřejníme zde a také na našem Facebooku.

TIP: Poradna - Pokud máte dotazy k ochraně vašich dětí v internerovém prostředí, můžete se obrátit v naší Kybernetické poradně na produktového manažera společnosti ESET, Martina Skýpalu, který má na starosti komunikaci a propagaci veškerých produktů ESETu, včetně aplikace rodičovské kontroly ESET Parental Control.

Vyhrávají:

- Zuzka Čtvrtečková
- Pavlína Mejstříková (Rennfri)
- Dagmar Veverková (dáša)
- Kateřina Chytrá (Minnie)
- vrablicka

Gratulujeme :)

 

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
1
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací