Soutěž o 3x voucher (300 Kč) na nové botičky

sledováno 1× zobrazeno 1396×

Vloženo: 2. 3. 2016 23.12

Probíhá od 4. 3. 2016, 2:30 do 13. 3. 2016, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, i když je počasí stále ještě nevyzpytatelné, blíží se kvapem jaro a brzy bude potřeba pořídit nové botičky pro nožky našich dětí. Jak víte, dětské kvalitní boty nejsou nic levného a každé dítě potřebuje pro svou nožku jiný typ boty. Výběr je moc důležitý, protože se v útlém věku tvoří správný nášlap. 

My jsme narazily na fajn obchod Veselá tkanička, kde nám opravdu dobře poradili, nakoupily jsme boty pro naše ratolesti a protože se nám tam líbilo, domluvily jsme se s majitelkami na soutěži pro vás. 

TIP: Doporučujeme přečíst tyto naše tři nové články na téma nožičky, obouvání a chůze naboso: Plochá noha a poruchy klenby u dětíJak mohou botičky ovlivnit růst a vývoj vašeho děťátkaVýběr správných bot a botiček

 

Co můžete v této soutěži vyhrát

Zapojte se a vyhrajte jeden ze tří voucherů na nákup ve Veselé tkaničce v hodnotě 300 Kč (minimální hodnota bot pro uplatnění voucheru je 1000 Kč).

Jak vyhrát?

1) Podělte se s námi v této diskuzi o vaše názory na obouvání dětí.

2) Vyplňte anketu na téma Botičky pro děti.

3) Na náš Facebook vložte k této soutěži také svůj názor na výběr obuvi (není povinný bod pro účast v soutěži, ale zvyšuje vám šanci na výhru).

Ze všech vložených odpovědí vylosujeme pomocí generátoru náhodných čísel tři výherkyně voucherů na nákup. Odpovědi budeme řadit od nejstarší po nejnovější v pořadí odpovědi v diskuzi na webu ProMaminky a poté komentáře k soutěži na Facebooku ProMaminky. Těšíme se na vaše názory.

Vyhrávají:

- Zuzana Brňová
- Hana Daňková
- Petra Trepešová (k.o.r.i.n.e.k)

Gratulujeme! :)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
2
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací