Soutěž o 3x úložný box na hračky SKIP HOP

sledováno 2× zobrazeno 2791×

Vloženo: 9. 2. 2016 22.23

Probíhá od 9. 2. 2016, 22:00 do 23. 2. 2016, 21:00

Soutež byla již ukončena

V této soutěži můžete pro své děti vyhrát jeden ze tří úložných boxů na hračky SKIP HOP. Box má boční úchyty pro snadné přenášení. Při nepoužívání lze složit do plochého tvaru. 

Máte možnost si vybrat ze dvou motivů: Včelka nebo Beruška.

Děkujeme partnerovi soutěže, kterým je největší e-shop s výživou a zbožím pro kojence www.feedo.cz

Jak vyhrát?

Určitě máte doma po dětech něco, co už nebudete potřebovat, sešlo se vám to víckrát, děti odrostly a podobně. Přesně pro tyto účely jsme na našem webu otevřely novou kategorii Nákup a prodej. Je rozdělena na dvě části, kdy v jedné vidíte inzeráty maminek a ve druhé inzeráty partnerů. Abychom to v kategorii Nákup a prodej trochu rozhýbaly, splňte pro účast v soutěži velmi jednoduché tři kroky: (máte na to 14 dní času)

1) Vyfoťte alespoň jednu věc, kterou chcete prodat a rovnou z mobilu ji nahrajte do alba fotografií ve svém profilu (můžete samozřejmě i přes počítač, ale s chytrými telefony to jde velmi rychle)

2) Ve svém profilu vyberte fotografie, ze kterých vytvoříte inzerát a zveřejněte.

3) Do okna pro vaši odpověď nám napište název inzerátu a kterou variantu úložného boxu byste rády. Pokud vložíte inzerátů do konce soutěže více, což věříme, stačí vepsat název jednoho z nich.

TIP: K soutěžnímu příspěvku na našem Facebooku vložte odkaz na váš inzerát (inzeráty). Dozví se tak o nich více maminek. Čím více inzerátů v soutěži vložíte, tím víckrát vás do slosování zahrneme

Inzeráty budeme řadit dle vložení od nejstaršího po nejnovější. Ze všech vložených inzerátů vylosujeme pomocí generátou náhodných čísel tři výherce úložných boxů. 

Vyhrávají:

- Aneta Kalinová (teddygirl)

- Miluše Vorschneiderová (Miluska)

- Lenka Bednaříková (Lenka B.-763)

GRATULUJEME!

Ty z vás, které jste nevyhrály, máte možnost vybrat si úložné boxy ve Věrnostním programu a vyměnit si je za nasbírané pampelišky na webu ProMaminky.cz (pampelišky získáváte za svou aktivitu na webu, sdílení svých maminkovských zkušeností a inspirováním ostatních maminek) :)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
7
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací