Soutěž o 3x světlo do dětského pokoje PEJSEK

zobrazeno 1911×

Vloženo: 23. 10. 2015 22.42

Probíhá od 23. 10. 2015, 22:45 do 30. 10. 2015, 21:00

Soutež byla již ukončena

Vyhrajte jedno ze tří světel do dětského pokoje Ansmann ve tvaru roztomilého pejska. Snad každé dítě chce mít alespoň malé světlo v pokojíčku, když jde spát, tak mu ho dopřejme. :) Toto LED světlo nevyzařuje teplo  a má dětskou pojistku proti otevření prostoru pro baterie (3×AA alkalická nebo nabíjecí baterie není součástí balení).

Hodnocení světla maminkami ZDE.

Tyto dárky pro vás do soutěže věnoval partner našeho webu www.Feedo.cz.

Jak vyhrát?

1) Podělte se s námi v této diskuzi ZDE o to, jak to mají vaše děti s usínáním a jaký máte názor na spinkání rodiny pohromadě, do kdy, jak s přivykáním na vlastní postel atd. Tématům okolo spinkání, usínání, supávání se meze nekladou :)

2) Do okna pro Vaši odpověď zde dole u soutěže vepište věk vašeho dítěte / dětí. (tento bod je podmínkou účasti v soutěži)

3) Pokud chcete zvýšit vaši šanci na výhru, tak připište komentář také na náš Facebook k této soutěži.

A rovnou si doplňte i profil o svou adresu, ať víme, kam odeslat výhru. ;)

Mezi účastníky soutěže zahrneme všechny odpovědi (bod 2) a navíc ještě jednou odpovědi z Facebooku (takže pokud budete přispívat na obou místech, máte šanci na vylosování dvojnásobnou). Příspěvky budeme řadit dle času vložení od nejstaršího po nejnovější, nejprve zde na webu (bod 2) a poté z Facebooku. Po ukončení soutěže budeme losovat tři výherce pomocí generátotu náhodných čísel. Výherce uvedeme zde a na Faceboku.

Vyhrávají:

- Andrea Bátovská
- Marie Blehová (marianka)
- Kateřina Chytrá (Minnie)

Gratulujeme :)

 

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
1
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací