Soutěž o 3x logickou hru Tři malá prasátka

sledováno 3× zobrazeno 1357×

Vloženo: 10. 3. 2016 22.27

Probíhá od 10. 3. 2016, 22:30 do 20. 3. 2016, 21:00

Soutež byla již ukončena

V této soutěži máte možnost vyhrát jednu ze tří vtipných logických her Tři malá prasátka od MINDOKu.

Jedná se o hru pro jednoho hráče, ve které je cílem obstarat prasátkům útulné chaloupky tak, aby si prasátka mohla hrát bezstarostně venku, na čerstvém vzduchu. Ale pozor na vlka, který slídí venku! Hra obsahuje 48 rébusů ve čtyřech úrovních obtížnosti. Tři malá prasátka procvičí mozkové závity nejmenších hráčů. Hra rozvíjí logické myšlení, prostorovou představivost, koncentraci a plánování. Hra je vhodná pro děti od 3 do 6 let.

Balení obsahuje tři velké herní dílky s domečky, které dětem padnou skvěle do ruky, 24 zadání s vlkem a 24 bez vlka, samozřejmě také se správným řešením a navíc ještě obrázkové dobrodružství tří statečných prasátek v knížce.

Jak vyhrát?

1) Přečtěte si náš článek Fyziologický vývoj dětského mozku a jeho správná stimulace a najděte v něm odpověď na otázku, kdy je u dětí nejvhodnější období pro rozvoj logiky? Odpověď napište na této stránce dole do okna pro vaši odpověď (toto je povinný bod pro účast v soutěži).

2) Odpovězte na otázku v naší nové soutěžní diskuzi ZDE. (toto je povinný bod pro účast v soutěži).

3) Odpověď z bodu 2 vložte také na náš Facebook k této soutěži (toto není povinný bod pro účast, ale zvyšuje vám šanci na výhru).

Všechny vložené odpovědi (bod 1, 2 a 3) seřadíme dle času vložení od nejstarší po nejnovější, v pořadí bod 1, 2 a 3. Ze všech odpovědí pak vylosujeme pomocí generátoru náhodných čísel tři výherce zábavných logických her. 

Vyhrávají:

- Michaela Zavadilová (misshule)
- Kristýna Šimková (Kristy Sim)
- Trixie Kuglerová (Trixie)

Gratulujeme :)

 

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
8
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací