Soutěž o 3x knihu Léčba zemí

sledováno 1× zobrazeno 2622×

Vloženo: 13. 10. 2016 22.29

Probíhá od 13. 10. 2016, 23:00 do 22. 10. 2016, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, jedna z vás do kategorie Můj příběh vložila moc pěknou recenzi knihy Léčba zemí. Nám se recenze i kniha líbí, tak jsme ji pro vás sehnaly 3x do soutěže. :)

V době, kdy se dětem předepisuje stále více léků, převrací autorka dr. Shetreatová-Kleinová na hlavu lékařská paradigmata a vysvětluje, jak významně může dětem prospět skutečně dobrá strava a kontakt s živou zemí. Je vám toto téma blízké? Přečtěte si recenzi jedné z maminek - Knížka, která vám nabourá zažité stereotypy: Léčba zemí, a napište nám svůj názor na dané téma (ne na recenzi jako takovou, ale na téma).

Jíte doma dostatek čerstvého ovoce a zeleniny? A zajímá vás odkud tato zelenina (nebo ovoce) pochází? Užíváte léky, když onemocníte, nebo se raději obracíte k bylinkám? Necháte děti "hrabat" se v hlíně, nebo nesnesete, když se ušpiní? Ve svém komentáři běžte víc do hloubky, vaše názory nás zajímají! Tři z vás knihu Léčba zemí vyhrají.

Jak vyhrát:

1) Přečtěte si recenzi Knížka, která vám nabourá zažité stereotypy: Léčba zemí

2) Váš názor na toto téma nám napište přímo pod recenzi a pokud máte, tak i na Facebook ProMaminky.cz k soutěžnímu příspěvku.

Po skončení soutěže ze všech vložených komentářů (u recenze na webu i na FB) vylosujeme pomocí generátoru náhodných čísel 3 z vás, které vyhrají knihu Léčba zemí. Komentáře budeme řaditl dle času vložení (v době trvání soutěže), v pořadí od nejstaršího po nejnovější, nejprve web, poté FB). Výherce uveřejníme po ukončení soutěže zde a na Facebooku ProMaminky.cz.

VÝHERCI:

Helena Kotrchová (Charmed)

Veronika Šamánková (swiftily)

Alena Drábková (Alenka8)

Gratulujeme!:-)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
2
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací