Soutěž o 3x dětskou magnetickou tabuli s piktogramy od Mamiee

sledováno 4× zobrazeno 3446×

Vloženo: 18. 7. 2016 11.10

Probíhá od 18. 7. 2016, 15:30 do 1. 8. 2016, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, tentokrát jsme si pro vás připravily soutěž o pomůcku, která napomáhá dětem získat jistotu během jejich dne a přispívá tak k sebevědomí ze zvládnuté denní rutiny. Jedná se o ohebnou magnetickou tabuli s piktogramy denních činností od partnera soutěže - Mamiee.cz.

Tabule obsahuje 7 obrázků / piktogramů denních činností: ranní hygiena, oblékání, jídlo, odchod z domova, odpolední program hry / učení, úklid hraček a večerní hygiena / spánek. Součástí tabule je i označení dnů v týdnu a základní početní prvky.

Proveďte své dítě jeho dnem. Umísťujte magnety do pole pod piktogramy činností, které právě mají probíhat. Jak magnety přibývají, získává dítě jasnou představu, co ho ještě čeká a co už zvládlo. Volné pole slouží jako možnost označit si vlastním obrázkem / magnetkou, co bude následovat jako ocenění úspěšně zvládnutého dne. Pole "Dnes je" dítě nenásilnou formou učí základní početní představivosti a usnadňuje mu orientaci v celém týdnu.

Ohebná magnetická tabule Mamiee® je vyrobena ČR, je lehká, ohebná, ale přesto z velmi pevného a kvalitního materiálu. Ohebná magnetická tabule drží pouze na celokovovém a hladkém podkladu (lednice, magnetická/kovová nástěnka) a pak na ní drží i magnety. Nelze ji připevnit na nekovový podklad, pak nedrží ani tabule ani magnety. Tabule . Lze ji přenášet, ale bez magnetů. Vyobrazené magnety nejsou součástí tabule. Rozměry tabule: 29,5 cm x 45 cm.

Magnetická tabule je určená pro: děti předškolního věku a děti, které chtějí mít přehled o svém dnu 

A dále pak pro: hyperaktivní děti (ADHD), děti s poruchou soustředění/ADD a pro děti se speciálními potřebami (autismus, Aspergerův syndrom)

TIP: O dalších pomůckách, které pomáhají hyperaktivním dětem nebo dětem s poruchou soustředění jsme psaly v článku Výběr vhodných her a pomůcek pro děti s ADHD.

 

Jak vyhrát?

1) Podělte se s námi i mezi sebou o vaše zkušenosti v naší nové diskuzi na téma Jak vedete vaše děti k pořádku a jestli si uklízí své hračky a oblečení? Jak to u vás doma funguje? Inspirujme se navzájem :)

2) Podělit se s námi můžete i na našem Facebooku v komentářích u soutěže o magnetické tabule. I tyto vaše komentář zahrneme mezi soutěžní.

Vložené komentáře seřadíme dle času vložení od nejstaršího po nejnovější v pořadí: komentáře u diskuze na webu, komentáře na Facebooku pod soutěží. Ze všech komentářů vylosujeme pomocí generátoru náhodných čísel tři výherkyně magnetických tabulí. Výherkyně uvedeme po ukončení soutěže zde a na Facebooku u soutěže.

Vyhrávají:

- Blankasiro
- Kamila Pecharová (Kamila Pecharová)
- Naděžda Doležalová (nadulka)

Moc gratulujeme!! :)

 

Více o partnerovi soutěže: Mamiee je česká rodinná firma, která vymýšlí, navrhuje, vyrábí a spoluvytváří produkty, které pomáhají a ulehčují každodenní život dětem i maminkám. Produkty jsou zaměřeny na rozvoj jemných motorických schopností, soustředění. Pozornost věnují dětem s ADHD (hyperaktivita, poruchy soustředění).

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
6
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací