Soutěž o 3x cestovní hru UŽ TAM BUDEME?

sledováno 1× zobrazeno 1318×

Vloženo: 6. 4. 2015 22.51

Probíhá od 7. 4. 2015, 9:00 do 14. 4. 2015, 21:00

Soutež byla již ukončena

Každý, kdo cestuje s dětmi, zná jistě otázku "Už tam budeme?" Chápeme, že je pro děti cestování nezáživné a sedět dlouhou dobu na jednom místě je prostě nebaví. Proto tu máme pro tři z vás kufřík s cestovní hrou Už tam budeme? pro zkrácení dlouhé chvíle :)

Tato cestovní hra je vhodná především do auta, když potřebujeme zabavit naše děti, aby jim cesta lépe utíkala. Hra nemá žádnou hrací desku, ale pouze hrací kartičky a spočívá v tom, že děti hledají z okénka auta (vlaku, autobusu) reálné situace, které mají zobrazeny na hracích kartičkách (150 kartiček). Když danou věc někdo objeví, ukáže ji ostatním a započítá si tolik bodů, kolik je uvedeno na kartičce. Vítězem je hráč s nejvíce body. Hra je uložena v praktickém kovovém kufříku o rozměrech 175 × 55mm.

 

Jak vyhrát?

Budeme rády, když se s námi a ostatními maminkami podělíte o své zážitky spojené s cestováním s dětmi. Je jen a jen na vás samotných, jakou cestu si zvolíte... můžete napsat svůj příběh, můžete přispět do některé z diskuzí o cestování, můžete vložit hodnocení nějakého produktu souvisejícího s cestováním, můžete vložit například hodnocení nějakého ubytování či jiné služby, se kterými máte svou osobní zkušenost a souvisí s cestováním, pokud jste narazily na nějakou vychytávku na cesty, podělte se s ostatními apod. 

Do okna pro vaši odpověď (zde dole u soutěže) pak vepište, kam jste svůj příspěvek (příspěvky) umístily a jeho (jejich) název (názvy).

Ze všech vložených příspěvků vylosujeme pomocí generátoru náhodných čísel tři výherce... Čím více příspěvků vložíte, tím vyšší šanci na výhru máte). :) Výherce uvedeme zde a na Facebooku ProMaminky.cz po skončení soutěže.

 

Vyhrávají:

Lenka Vápeníčková (Lenkavap)
Lenka Střelcová (Lenica)
Jenny (prosíme o doplnění profilu uživatele)

GRATULUJEME! :)

 

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
2
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací