Soutěž o 3 x balení BIO jednorázových plenek

sledováno 4× zobrazeno 2432×

Vloženo: 12. 5. 2016 0.42

Probíhá od 12. 5. 2016, 9:00 do 21. 5. 2016, 21:00

Soutež byla již ukončena

My, maminky stojící za webem ProMaminky.cz, jsme zastánkyněmi ekologického přebalování dětí. Používáme látkové plenky v kombinaci s ekologickými jednorázovými plenkami, které jsou šetrnější a zdravější pro naše děti i pro přírodu.

Proto jsme vám daly možnost na veletrhu FOR KIDS zdarma otestovat plenky BEAMING BABY a mohly jste si také poslechnout několik workshopů na téma zdravého přebalování. No a protože jste byly moc spokojené, můžete nyní soutěžit o 3x balení jednorázových ekologických plenek BEAMING BABY ve velikosti, kterou si zvolíte :)

TIP: Plenky BEAMING BABY můžete vyměnit také za své nasbírané věrnostní pampelišky ve Věrnostním programu (velikost MINI, MIDIMAXI)

 

Jak vyhrát? (body 1, 2 a 3 jsou povinné pro účast v soutěži)

1) Napište nám v nové diskuzi váš názor na zdravé přebalování? Používáte látkové plenky, nebo jste zastánkyněmi jednorázovek? A proč volíte tu nebo tu variantu přebalování? Klidně můžete přidat i konkrétní plenky, se kterými máte dobrou a špatnou zkušenost. / Diskuze ZDE

2) Do kategorie Hodnocení produktů vložte hodnocení plenek, se kterými máte vlastní osobní zkušenost. Plenek je tam celá řada, ale určitě nejsou všechny, tak pokud ty "své" nenajdete, vložte je jako nový produkt (prosíme o důkladné prohledání, ať se nám produkty nedublují). Nově vložené produkty překontrolujeme a zveřejníme.

3) Do okna pro vaši odpověď na této stránce se soutěží (dole) napište, kterou velikost chcete vyhrát? MINI, MIDI nebo MAXI.

4) Pokud vložíte svůj názor na zdravé přebalování i do diskuze pod soutěžním příspěvkem na našem Facebooku, zvýší se vám šance na výhru.

Vyhodnocení proběhne tak, že překontrolujeme splnění bodů 1, 2 a 3. Do soutěže zařadíme všechny odpovědi z diskuze na webu (bod 1) a diskuze na Facebooku (bod 4) a to v pořadí od nejstarší po nejnovější, nejprve web, poté Facebook. Generátor náhodných čísel poté vylosuje tři výherce a podle bodu 3 (výběr velikosti) odešleme plenky BEAMING BABY třem z vás.

Výherce zveřejníme zde a na Facebooku ProMaminky.cz po ukončení soutěže. Moc se těšíme na vaše názory a zkušenosti v diskuzích. :)

Vyhrávají:

- Pavla Horká (Pavla H.)
- Markéta Kloudová (skřítek)
- Ladygodiva

Gratulujeme a prosíme o doplnění uživatelských profilů, ať víme, kam máme plenky odeslat :)

 

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
6
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací