Soutěž o 3 x 500 Kč na nákup oblečení

sledováno 1× zobrazeno 3343×

Vloženo: 7. 11. 2016 11.47

Probíhá od 8. 11. 2016, 6:30 do 17. 11. 2016, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, také máte ten pocit, že vašim dětem už zase není žádné zimní oblečení? Pokud vaše odpověď zní „ano“, tak právě pro vás jsme připravily novou soutěž o 3 vouchery v hodnotě 500 Kč na nákup oblečení!

Vouchery do soutěže pro vás věnoval partner Veselá Ovečka.

Veselá Ovečka je eshop s dětským oblečením, kojeneckými potřebami a dětským textilem. Nabízí rozmanitý výběr oblečků pro děti od miminek do 7 let, originální a kvalitní kousky, které mají styl. V sortimentu najdete také širokou nabídku dětských šidítek, lahviček, bryndáčků, zavinovaček, dětských dek a dalšího dětského zboží. Všechny produkty jsou od renomovaných značek, které přináší to nejlepší vašim dětem.

Výherní voucher lze využít na nákup veškerého zboží v eshopu Veselá ovečka. Minimální objednávka musí být 1.000 Kč. Voucher je platný do 31. 3. 2017.

Jak vyhrát:

Zajímá nás, jak jsou na tom vaše děti s oblékáním.. Oblékají se sami? Obejde se to u vás bez scén, pištění a dohadování? Máte nějaké tipy, jak naučit dítě, aby se samo oblékalo? Jaký vliv na oblékání má třeba druhý sourozenec?

1) Rozepište se v diskuzi Oblékání na půl dne, nebo frk mrk? 

2) Své komentáře můžete vkládat také na Facebook Promaminky.cz k této soutěži (není podmínkou soutěže, ale zvýšíte tím svoji šanci na výhru). Pokud budete soutěžit i na Facebooku, podmínkou je rovněž lajknutí příspěvu se soutěží a jeho sdílení.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve příspěvky v diskuzi na webu a poté příspěvky z Facebooku. Pokud svou odpověď vložíte na obě místa, zvyšujete tím svou šanci na výhru. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme 3, které vyhrají voucher k nákupu na eshopu Veselá Ovečka.

Výherce uvedeme po ukončení soutěže zde a na Facebooku.

Nechcete čekat, zda se Vám podaří vyhrát? Od Veselé Ovečky najdete také v kategorii Nákup a prodej speciální nabídku 10% slevu na nákup veškerého zboží v e-shopu (při zadání kódu PROMAMINKY) a k nákupu nad 1000 Kč získáte dětské mýdlo ve tvaru ovečky. Využijte ji co nejdříve, je časově omezená!

VÝHERCI:

Vlaďka Kaya (VLADKAK)

Věra Vondrejsová (Věra Vondrejsová)

Zuzana Gebauer (Zuzalka)

Gratulujeme!

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
2
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací