Soutěž o 3 školní batohy dle vlastního výběru

sledováno 1× zobrazeno 1981×

Vloženo: 18. 8. 2016 23.04

Probíhá od 19. 8. 2016, 8:30 do 25. 8. 2016, 21:00

Soutež byla již ukončena

Blíží se škola, proto jsme si pro vás připravily soutěž o tři školní batohy, i když jdou používat i pro jiné příležitosti. :) Vybrat si můžete z těchto tří variant:

1) Školní batoh s pončem - Superman

2) Školní batoh s pončem - Supergirl

Oba batohy jsou určeny pro žáky 2. stupně ZŠ s výrazným logem SUPERMAN nebo SUPERGIRL na přední části. Jedná se o dvoukomorové studentské batohy, jejichž hlavní komora obsahuje polstrovanou kapsu na notebook. Batohy mají anatomicky polstrovaná záda a anatomicky výškově nastavitelné ramenní popruhy s nastavitelným prsním popruhem. Reflexní prvky pro zvýšenou bezpečnost jsou samozřejmostí. Součástí obou batohů je i praktické pláštěnkové pončo.

3) Školní batoh Madpax Spiketus Rex střední, zelený

Batoh Madpax Spiketus je určený pro ty, kteří se nebojí vystoupit z davu a dát najevo svoji výjimečnost. Velikost Halfpack nabízí kompaktnější rozměr batohu. Batohy jsou prostorné, lehké, s jedním velkým vnitřním prostorem, do kterého se krásně vejde laptop, i-pad, desky s dokumenty nebo náhradní oblečení. Batoh Madpax má nastavitelné polstrované popruhy, záda polstrovaná materiálem Air-mesh pro maximální pohodlí, vnitřní kapsu na drobnosti se zavíráním na zip a průhlednou kapsu na jmenovku.

Jak vyhrát?

1) Podělte se s námi i ostatními maminkami v naší nové diskuzi o to, jak zvládly vaše děti nástup do školky, případně do školy? Pokud to máte teprve před sebou, připravujete nějak děti? Jakou cestou? Všechny chceme pro naše děti to nejlepší, tak nám zkušenosti ostatních pomohou. :)

2) Soutěž běží také na našem Facebooku, tak svůj komentář a fotku můžete vložit i na FB pod soutěžní příspěvek a zvýšíte si tím svou šanci na výhru (pokud FB nemáte, nepoužíváte, samozřejmě to nevadí a soutěže se účastněte pouze tady na webu).

3) Do okna pro vaši odpověď (okno je zde dole u soutěže) napište, který z batohů chcete vyhrát.

Vložené komentáře seřadíme dle času vložení od nejstaršího po nejnovější v pořadí: komentáře u diskuze na webu, komentáře na Facebooku pod soutěží. Ze všech komentářů vylosujeme pomocí generátoru náhodných čísel první výherkyni, která získá batoh dle svého výběru. Poté budeme losovat znovu, dokud nevylosujeme druhou výherkyni druhého batohu a poté třetí výherkyni třetího typu batohu. Výherkyně uvedeme po ukončení soutěže zde a na Facebooku u soutěže.

Batohy nám pro vás do soutěže věnoval partner Presco.cz

Vyhrávají:

- Lenka Voráčová (andelinka) - Supergirl
- Iveta Láznická (lazna) - Superman
- Adriana Hyklová (Adrianita) - Madpax

Gratulujeme a batohy odešleme obratem, aby je vaši školáčci měli co nejdříve u sebe :)

 

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
1
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací