Soutěž o 3 dětská křesílka do pokojíčku

sledováno 17× zobrazeno 4321×

Vloženo: 15. 1. 2016 12.03

Probíhá od 15. 1. 2016, 12:01 do 24. 1. 2016, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, v této soutěži můžete vyhrát jedno ze tří jedinečných a praktických křesílek (pohovek) Nellys pro děti, které zaručeně zútulní jejich dětské pokojíčky.

Křesílka jsou vyrobena z kvalitních materiálů - potah pohovky je vyroben ze 100% bavlny s přídaným velurem a je pratelný v pračce. Výherkyně si budou moci samy vybrat, jaké barvy a motivy se budou právě do jejich dětského pokojíčku hodit.

Partner soutěže www.mamitati.cz má ve svém sortimentu na výběr z více než 40ti variant barev a motivů. Hodnota křesílka 699 Kč. Děkujeme za tak krásné dárky pro vás.

Rozměry křesílka: Výška 43cm, šířka 54cm, sedíci část 30x30cm, výška pěny od země k sezení 15cm. 

 

Jak vyhrát?

Snad každá maminka chce pro své dítě útulný pokojíček, nebo alespoň koutek v místnosti.. Ne vždy pro to je dostatek finančních prostředků, ale my, šikovné maminky, si mnohdy pomůžeme i svou zručností, svým nápadem, správným uspořádáním nábytku, doplňků a podobně. 

Pochlubte se ostatním maminkám, jaké vychytávky (např. malby, tapety, doplňky, řešení nábytku…) jste v dětském pokojíčku vytvořily, jaký mají ten svůj koutek pro hraní. Ostatní maminky vaše fotky uvítají a mohou nás inspirovat.

Fotku vložte nejlépe na tři místa:

1) přímo sem na stránku k soutěži (zde fotky uvidíme pouze my)

2) do kategorie Vaše tvoření v Kreativní dílně do zadání Dětský pokojíček

3) na náš Facebook ProMaminky k této soutěži.

Pokud vložíte fotku na všechna tři místa, budete v soutěži zapojeny hned třikrát, pokud jen na dvě místa, pak dvakrát a pokud si vyberete jen jedno místo, budete do soutěže započítána jen jednou (pozor na shodu jména a příjmení na Faceboku a našich stránkách, doporučujeme vyplnit rovnou i adresu pro případ výhry). Podmínkou soutěže je registrace na našich stránkách (info pro účastníky pouze na Facebooku).

Vložené inspirace budeme řadit od nejstarších po nejnovější, v pořadí Vaše tvoření, fotka u soutěže a Facebook. Ze všech vložených fotek vylosuje generátor náhodných čísel tři výherkyně. Výherkyně zveřejníme zde a na Facebooku po ukončení soutěže

Tip: když si u této soutěže kliknete na tlačítlo SLEDOVAT, přijde vám po zveřejnění výherkyň upozornění do zvonečku.

Vyhrávají:

Bylo vás hodně, které jste se soutěže zúčastnily (nejen tady na stránkách, ale také na Facebooku) a všem za vaše příspěvky děkujeme. Každým příspěvkem, který na stránky vložíte, získáváte pampelišky do Věrnostního programu a za ně si můžete vybírat dárky, tak pokud nepatříte mezi výherkyně, máte možnost si vyměnit křesílko za své pampelišky - ještě tam 3 zbývají, tak si pospěšte.

Generátor náhodných čísel ze všech soutěžících vytáhnul:

- Ludmila Sedláčková

- Lucie Zalcerová

- Lenka Galovičová (elleonora)

Gratulujeme a pokud ještě nemáte, doplňte si adresu do vašich profilů a na e-mail info@promaminky.cz nám pošlete, jakou variantu křesílka si přejete! 

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
7
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací