Soutěž o 10 balíčků Nestlé Jogurt

sledováno 2× zobrazeno 1407×

Vloženo: 6. 2. 2016 10.01

Probíhá od 6. 2. 2016, 10:00 do 12. 2. 2016, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, pro velký úspěch opakujeme ještě jednou soutěž o balíčky jogurtových dezertů Nestlé s příchutí Banán a Mango/Banán (90g). Ve hře je 10 balíčků po 10ti kusech.

Jogurtový dezert je vhodný od ukončeného 6. měsíce. Jogurtové kapsičky Banán a Mango/Banán od Nestlé jsou hravou svačinkou pro děti. Přesnídávku můžete mít kdykoliv u sebe. Díky zralému ovoci přesnídávka neobsahuje žádný přidaný cukr! Nenajdete v ní ani konzervanty a umělá barviva. Výrobek je pasterovaný. Minimální trvanlivost do konce února 2016.

Jak vyhrát?

1) Na webu ProMaminky.cz máme jednu z nejoblíbenějších kategorií Hodnocení produktů a Hodnocení služeb. Vložte alespoň 5 nových hodnocení produktů nebo služeb, se kterými máte svou vlastní osobní zkušenost. Uveďte klady, zápory a slovní hodnocení, aby vaše zkušenosti pomohly ostatním maminkám při výběru.

(Upřednostňujeme hodnocení cenově dražších produktů, u kterých ostatní maminky váhají s koupí, jako např. kočárek, autosedačka, jídelní židlička, odrážedlo, nosítko, chůvička apod.. Pokud nenajdete vámi používaný produkt mezi již vloženými, můžete jej vložit jako první a my jej po kontrole zveřejníme.)

2) Názvy hodnocených produktů a služeb vepište do okna pro vaši odpověď (zde dole u soutěže).

3) Pokud napíšete názvy hodnocených produktů a služeb také na náš Facebook ProMaminky.cz k této soutěži, násobí se vám šance na výhru (není podmínkou účasti v soutěži).

(Poznámka: Doplňte si zde na webu do svého profilu jméno a příjmení, ať na FB víme, že jste to vy.)

Mezi účastníky soutěže zahrneme všechny vložené odpovědi (bod 2) a komentáře s výčtem hodnocených produktů a služeb na FB. Řadit je budeme dle času vložení od nejstarší po nejnovější. Generátor náhodných čísel pak vylosuje 10 výherců balíčků s kapsičkami Nestlé jogurt.

Vyhrávají:

- Nikol Vacková (Kolicitta)
- Svatava Viktorová (Romandi)
- Alena Švecová (AllaŠvecová)
- Klára Klímová (kajaklara)
- Kateřina Vachová (Katka)
- Lucie Chlumecká (louskacek2)
- Monika Dušáková (monicka123)
- Kateřina Chytrá (Minnie)
- Vaverková Nikola (nikolava)
- Marie Blehová (marianka)

Gratulujeme! A nemáte-li, doplňte si uživatelský profil co nejdříve o adresu, ať můžeme odeslat výhry :)

 

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
4
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací