Hurvínek nebo Spongebob? Soutěžte o knížku.

sledováno 1× zobrazeno 1409×

Vloženo: 25. 10. 2015 23.58

Probíhá od 25. 10. 2015, 23:59 do 1. 11. 2015, 21:00

Soutež byla již ukončena

V této soutěži můžete vyhrát jednu ze dvou dětských knížek. :) Která z nich pro vás vyhrává? Klasika nebo super populární "novinka"? Film nebo loutky? :)

Vyhrát můžete jednu z těchto knížek:

- knižní zpracování filmového příběhu Spongebob - Houba na suchu. Spongebob v kalhotách se ve svém největším dobrodružství vydá nad vodní hladinu. Když neznámý nepřítel ohrozí slavné krabí hambáče, Spongebob a jeho kamarádi se musí dát dohromady a proměnit se v hrdiny, o kterých se píší slavné příběhy. Toto knižní zpracování pro mladé čtenáře obsahuje osm stran celobarevných ilustrací! Vazba: vázaná s laminovaným potahem.

knížní zpracování úspěšného loutkového představení Divadla Spejbla a Hurvínka - Hurvínkova nebesíčka. V nové knížce pro všechny milovníky oblíbených loutkových hrdinů se Hurvínek a jeho kamarádi ocitnou v podivuhodném domě zvaném Nebesíčka, který se tu a tam zjevuje v Praze na Malé Straně. Vazba: vázaná s laminovaným potahem.

Jak vyhrát?

1) Napište nám, jakým pohádkám a příběhům dáváte přednost a proč? A co vaše děti? Dívají se více na starou dobrou klasiku, pohádky našeho dětství, nebo se nemohou nabažit nových moderních pohádek? Které u vás "frčí"? A co takhle divadlo pro děti? Loutkové divadlo? Kino s dětmi? Jaké máte zkušenosti a doporučení pro ostatní maminky a jejich malé i větší ratolesti? Podělte se V TÉTO DISKUZI.

2) Do okna pro vaši odpověď přímo zde dole u soutěže nám napište, kterou z knížek byste raději (vyberte jen jednu)... tím se zapojíte do soutěže!

A rovnou si doplňte i profil o svou adresu, ať víme, kam odeslat výhru. ;)

Ze všech vložených odpovědí (bod 2) vylosujeme pomocí generátoru náhodných čísel dva výherce. Jako první budeme losovat o Hurvínka, druhé losování v pořadí bude patřit Spongebobovi. Pokud se losování trefí do vaší preferované knihy, je vaše. Pokud se netrefí, získá ji další maminka v pořadí, která si ji přeje. Řadit budeme od nejstarší odpovědi po tu nejnovější.

Knížky nám pro vás věnoval partner soutěže Albatros Media a.s.

Výherkyně této soutěže:
Knížku Hurvínkova nebesíčka vyhrává - Kamila Lajkébová (kamca80)
Knížku Spongebob Houba na suchu vyhrává - Kateřina Bambaskova (Itany)
Gratulujeme :)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
1
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací