Hudební soutěž o stylové SPONGEBOB Ukulele

sledováno 1× zobrazeno 2231×

Vloženo: 1. 7. 2015 11.27

Probíhá od 1. 7. 2015, 11:30 do 8. 7. 2015, 21:00

Soutež byla již ukončena

V této soutěži, pro kterou nám výhru věnoval svět hudebních nástrojů Kytary.cz, můžete vyhrát legendární SPONGEBOB UKULELE!
Tento nástroj bude fungovat jako skvělý motivátor pro vaše děti, protože se od tohoto „spongebobáckého“ ukulele nebudou chtít odtrhnout.

Ukulele je vhodný nástroj pro začátečníky nebo pokročilé hudebníky. Nabízí velmi dospělý a kvalitní zvuk. Tělo tohoto sopránového nástroje je vyrobeno ze dřeva a najdete na něm grafiku legendárního Spongeboba. Součástí je i obal, ladička a trsátko.​

 

Jak vyhrát? Splňte oba dva body níže (jen tak se můžete zúčastnit soutěže) a pak stačí trocha štěstí při losování

1) Podělte se s námi i ostatními maminkami v této diskuzi , zda a jakou formou vedete děti k hudbě?

2) Do soutěžního okna (zde dole u soutěže) odpovězte na otázku: Zvyšuje dětem hra na hudební nástroj IQ?  (nápovědu můžete hledat v tomto článku)

TIP: Pokud vložíte komentář také k soutěžnímu příspěvku na našem Facebooku, šance na výhru se vám dvojnásobí (podmínkou účasti je ale splnění dvou bodů výše).

Ze všech vložených odpovědí (bod 2) vylosujeme pomocí generátoru náhodných čísel výherce. Vložené odpovědi budeme řadit od nejstarší po nejnovější, jako první vždy komentář z diskuze, poté z Facebooku. Výherce uvedeme zde a na našem FB.

Vyhrává:

- Jullort 

Gratulujeme a přejeme spoustu hudební zábavy :)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
2
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací