Dýně dýně dýně a jiné Halloweenské dekorace

sledováno 1× zobrazeno 1303×

Vloženo: 13. 10. 2015 17.15

Probíhá od 14. 10. 2015, 14:30 do 21. 10. 2015, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, blíží se Halloween a právě se nám na Facebooku rozsvítilo krásných 6.000 fanoušků! Takže bychom to mohly spojit, co říkáte? ;)

Zasoutěžíme si a zároveň potěšíme dětičky i sebe nějakou tou Halloweenskou dekorací.

O co soutěžíme?

Jak jinak než o Halloweenské dekorace a doplňky :) Tři výherci dostanou balíček s Halloweenským kloboukem, nafukovacím fóliovým balónkem s motivem dýně a dvěma latexovými balónky s netopýry, třímetrovou girlandu z duchů, papírovou dekoraci k zavěšení také s motivem dýně a pět celofánových sáčků Pumpkin. 

Pokud chcete soutěžit, nezapomeňte si doplnit své profily o jména a adresy (přezdívka nestačí), ať víme, komu a kam výhry odeslat! 

Jak vyhrát?

1) Vyřezejte dýni, nebo vytvořte jinou Halloweenskou dekoraci a vložte fotku na náš Facebook k této soutěži.

2) Pokud chcete mít TROJNÁSOBNĚ * vyšší šanci na výhru, pak vložte svůj výtvor přímo na web do kategorie Kreativní dílna / Tvoříme s dětmi / Tvoříme na Halloween (včetně fotek z tvorby, popisu, potřebných věcí) 

3) Dolů k této soutěži vložte fotku výtvoru a do "okna pro vaši odpověď" přímo zde u soutěže vložte heslo: 6000 fanoušků

* Protože si velmi ceníme toho, když se u nás maminky vzájemně inspirují, každý vložený Halloweenský výtvor přímo na web (viz bod 2) započítáme do soutěže hned dvakrát. Pokud nepoužíváte Facebook, nevadí. Samozřejmě do soutěže zařadíme vložené výtvory z webu. :) Po ukončení soutěže budeme vaše příspěvky řadit od nejstaršího po nejnovější v pořadí nejprve Facebook a poté stránky ProMaminky.cz / Tvoříme na Halloween.

Výherce uvedeme po sukončení soutěže zde a na našem Facebooku.

Vyhrávají:

- Alina Lhotová

- Katka Vachová (Katka)

- Veronika Kovačková (Arwisek)

Gratulujeme a přejeme hodně Halloweenské zábavy :)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
1
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací