DEN dětí = TÝDEN soutěží na ProMaminky.cz

sledováno 11× zobrazeno 4905×

Vloženo: 27. 5. 2016 7.20

Probíhá od 1. 6. 2016, 7:00 do 7. 6. 2016, 21:00

Soutež byla již ukončena

1. června mají děti svůj den, ale nám jeden den na oslavu nestačí. Chceme dělat radost nejlépe pořád, protože moc rády rozdáváme dárky :)

Tak jsme si pro vás a vaše děti připravily SOUTĚŽE NA CELÝ TÝDEN. Oslavte na našem webu ProMaminky.cz týDEN dětí! :)

Každý den od středy 1.6. do úterka 7.6. najdete na této stránce vždy v 7 hodin ráno NOVOU JEDNODENNÍ soutěž. KAŽDÝ DEN odkryjeme jedno políčko a každý den můžete vyhrát něco jiného. Na své si přijdou maminky miminek i starších dětí. Těšit se můžete na rozvojové hry, dětské knížky, přírodní kosmetiku, vouchery na nákupy dětského zboží, vouchery na dětské bio oblečení i na designové víceúčelové doplňky interiéru. Zkrátka stojí za to nás sledovat na této stránce a na našem Facebooku.

Výherce nevyřazujeme, takže můžete vyhrát i ve více dnech. Každý večer ve 21hodin denní soutěž uzavřeme a proběhne vyhodnocení.

 

STŘEDA 1.6. - Soutěž o: 3x didaktickou hračku ZDVOJENÉ TVARY od partnera soutěže www.podlistem.cz. Úkolem je složit z dílků obrazec dle předlohy. Dítě rozvíjí obrazovou paměť, naučí se poznávat barvy a pojmenovat různé tvary, procvičí si jemnou motoriku. Sada obsahuje: 3 kartičky zalaminovaných předloh s nalepenými obrazci a příslušný počet volných dílků z pěnové gumy, bavlněný pytlíček. Hračky jsou vhodné na hraní s dětmi nejen doma, ale prokáží vám užitečnou službu všude tam, kde se děti mohou nudit a je potřeba je zabavit. Hračky jsou ručně vyrobené z nezávadných materiálů. 

Jak vyhrát? DNES je den dětí, proto se kolem Dne dětí bude točit také splnění soutěžního úkolu. Zadání najdete ZDE - v kategorii Kreativní dílna / Vaše tvoření. Ze všech splněných úkolů vylosujeme pomocí generátoru náhodných čísel tři výherce didaktické hračky Zdvojené tvary. Vaše příspěvky budeme řadit od nejstaršího po nejnovější, do soutěže zahrneme všechny příspěvky vložené v čase souteže. Losovat budeme po 21.hodině a výherce zveřejníme zde a na našem Facebooku.

Vyhrávají:

- Michaela Ruibarová (anett)
- Lenka Kotroušová (Manonka)
- Olga Matysková (jitkamety)

Gratulujeme! :)

 

ČTVRTEK 2.6. - Soutěž o: Voucher v hodnotě 1.000 Kč na nákup v obchodě B for B The Best for Baby  a 2x slevu 20% na nákup v tomtéž obchodě. Vybrat si můžete oděvy a obuv pro děti do čtyř let. Výrobky jsou charakteristické svým stylovým, módním a různorodým designem, vysokou kvalitou a bezpečností. Jsou vyrobeny na území EU z měkkých přírodních látek, antibakteriálních materiálů a organické bavlny. Obchod se nachází v Praze v OC Flóra a nákup můžete uskutečnit až do konce roku 2016, takže i maminky, které nebydlí v Praze, mají dost času si udělat výlet (například v termínu nějaké naší akce, kde se společně potkáme a poznáme) :)

Jak vyhrát? Podělte se s námi i ostatními maminkami v naší NOVÉ DISKUZI o to, jak to máte vy s pořizováním nového oblečení pro děti. Všechny komentáře v diskuzi, vložené do času ukončení soutěže (2.6. do 21:00h) zahrneme do slosování. Komentáře seřadíme dle času vložení od nejstaršího po nejnovější a pomocí generátoru náhodných čísel vylosujeme po ukončení soutěže tři výherce. Výherce zveřejníme zde a na našem Facebooku.

Vyhrávají: 

- Dita Březinová (Dida) - voucher v hodnotě 1.000 Kč
- Věra Havlíčková (wěrgl) - slevu 20% na nákup
- Klára Kerhartová (KerhartovaK) - slevu 20% na nákup

Gratulujeme! :) Prosíme o doplnění profilů.

 

PÁTEK 3.6. - Soutěž o: 6 dětských knížek - 2x Malované čtení, 2x Encyklopedie pro děti 21. století a 2x Josef Lada Dětem. / Knížku Malované čtení ilustroval A. Šplíchal a spojením obrázků a textu v krátkých příbězích a pohádkách kniha rozvíjí slovní zásobu a dětské vnímání. Veselé obrázky udrží pozornost a čtení je zábava. / Encyklopedie pro děti 21. století obsahuje na osm set hesel od nejjednodušších a základních slov, přes odborné pojmy z techniky, zeměpisu, biologie až k abstraktům a filozofickým pojmům. / Hřejivá knížka Josef Lada Dětem je plná zvířátek a svérázných veselých postaviček, které potěší malé i velké. Obrázky Josefa Lady mají neopakovatelnou atmosféru. Lidová říkadla, bajky, autorovy vzpomínky na dětství doplňují verše J. Seiferta a F. Hrubína.

Jak vyhrát? Snad každý si pamatuje nějaké oblíbené knížky ze svého dětství. A my si myslíme, že by byla velká škoda na ně zapomenout. Proto jsme otevřely NOVOU DISKUZI na toto téma a těšíme se na vaše komentáře a hodnocení knížek vašeho dětství. Na závěr svého komentáře připište číslovku 1, 2 nebo 3 podle toho, kterou knížku chcete vyhrát (1: Malované čtení, 2: Encyklopedie pro děti 21. století a 3: Josef Lada Dětem).

Všechny komentáře v diskuzi vložené do času konce této soutěže (3.6. do 21 hodin) zahrneme o slosování 6 dětských knížek od partnera Albatros media. Když své tipy na knížky a případně i vložené hodnocení knížky zkopírujete na na náš Facebook k příspěvku s touto soutěží, bude to fajn (není podmínkou soutěže, ale dozví se o ní více čtecích maminek) :) Komentáře z diskuze na webu seřadíme dle času vložení od nejstaršího po nejnovější a pomocí generátoru náhodných čísel vylosujeme po ukončení soutěže po dvou výhercích každé ze tří knížek. Celkem 6 výherců zveřejníme zde a na našem Facebooku.

Vyhrávají:

- Malované čtení - kittynka
- Malované čtení - Machkova.Zdenka
- Encykl. pro děti 21. století - Petra Trepešová (k.o.r.i.n.e.k)
- Encykl. pro děti 21. století - Lenka Hofbauerová (Leňulka)
- Josef Lada Dětem - Lipi4
- Josef Lada Dětem - Lucie Ošlejšková (Lucinka1105)

Gratulujeme! :)

 

SOBOTA 4.6. - Soutěž o... Kreativní a výukovou, víceúčelovou hračku a designový doplňek domáckosti Drumben v hodnotě 1450 Kč a dva vouchery na nákup v e-shopu www.drumben.cz v hodnotě 750 Kč a 500 Kč / Taburety Drumben Kids (třídílná sada) patří mezi kreativní a výukové hračky. Podporují kreativitu, prostorovou představivost, jemnou i hrubou motoriku, rozvíjejí rytmické schopnosti (lze je využít také jako rytmický nástroj). Tento nábytek do dětského pokoje vybízí ke kreativnímu tvoření, ozdobí každý dětský pokoj a lze jej využít na mnoho způsobů. Jednoduchá a pevná konstrukce této třídílné sady nabízí mnoho možností využití, jednotlivé taburety lze vkládat do sebe, nezaberou tedy mnoho místa a jsou vždy po ruce. Základem pro výrobu je recyklovaný papír a březová překližka.

Jak vyhrát? Tato výhra je poměrně specifická a my bychom byly rády, aby vyhrály ty maminky, které Drumben opravdu ocení. Proto bude princip této soutěže jediduchý. Do nově založené DISKUZE nám napište, co se vám na této kreativní a výukové hračce a zároveň doplňku domácnosti líbí a PROČ byste jej chtěly mít doma. Výherce tentokrát neurčí generátor náhodných výher, ale porota složená z maminek pracujících pro vás na tomto webu ProMaminky.cz a zástupce partnera soutěže Drumben. Do soutěže zahrneme všechny komentáře vložené v době platnosti souteže (4.6. od 7h do 21h). 

Milé maminky, moc vám děkujeme za veškeré komentáře a důvody, proč se vám líbí Drumben. Přiznáváme, že rozhodování o výherkyním nebylo vůbec jednoduché, ale nejvíce nás oslovily životní příběhy, kdy může Drumben fungovat jako zdravotní pomůcka, a proto jsem vybraly….

Vyhrávají: 

 -Eva Filipová (filipi) - DRUMBEN
- Petra Pávová Jandlová (Pávinka) - nákup v hodnotě 750 Kč
- Lucie Chmielová (Snany) - nákup v hodnotě 500 Kč

Gratulujeme :)

 

NEDĚLE 5.6. - Soutěž o: 3x poukaz v hodnotě 1.000 Kč na nákup u našeho partnera www.mamitati.cz - vše kolem miminek a jejich maminek (minimální hodnota objednávky 2.000 Kč) / V e-shopu Mamitati.cz najdete víc než 50.000 kusů zboží skladem a můžete vybírat z největšího výběru ložních setů do postýlek, povlečení, zavinovaček, kojeneckého oblečení, kojeneckých potřeb, hraček, těhotenské módy, autosedaček, kočárků, nábytku do pokojíčku atd.

Jak vyhrát? E-shop Mamitati.cz je JEDNÍM z našich partnerů, od kterého pro vás máme dárečky do Věrnostního programu. My vám chceme do VP přinášet dárky přesně podle vašich představ, a proto se v této soutěži zaměříme na dárky, které byste rády ve VP našly a mohly je vyměnit za své nasbírané pampelišky. Dejte nám tipy v naší NOVÉ DISKUZI a vkládejte je i na náš Facebook (zvýšíte tak svou šanci na výhru). Všechny vložené komentáře seřadíme dle času vložení od nejstaršího po nejnovější, v pořadí komentáře v diskuzi na webu a poté komentáře na našem Facebooku u soutěžního příspěvku. Ze všech vložených komentářů vylosuje generátor náhodných čísel tři výherkyně voucherů na nákup v hodnotě 1.000 Kč (platnost voucheru 3 měsíce).

Vyhrávají:

- Jitka Dymáková (tehuzu.jitka)
- Nikola Kačiová (nikihiphop)
- Petra Žatková (Peta Johansson)

Gratulujeme :)

 

PONDĚLÍ 6.6. - Soutěž o: 3x Voucher v hodnotě 500 Kč na nákup zboží v eshopu Samostatné dítě - www.samostatne-dite.cz / V tomto eshopu najdete různé pomůcky a vybavení, které vám pomohou vést děti k samostatnosti, ať už vám budou pomáhat v kuchyni, na zahradě, při úklidu nebo třeba budete cestovat. Najdete zde také spoustu Montessori pomůcek, vybavení pro tvoření a dřevěných hraček.

Jak vyhrát? Přečtěte si náš nový rozhovor se zakladatelkou eshopu Samostatné-dítě.cz a napište nám do komentáře pod článek, zda vedete (nebo se chystáte vést) své děti také k samostatnosti a jakou formou? Jak to děti baví? A maminky starších dětí se s námi mohou podělit o své zkušenosti s odstupem času.. Myslím, že to mnohé z nás ocení a vyměníme si vzájemně názory, tipy na aktivity i výsledky různého působení či bariéry. :) Své komentáře můžete vložit i na náš Facebook pod tento soutěžní příspěvek dnešního 6. dne TýDNE SOUTĚŽÍ. Všechny vložené komentáře seřadíme dle času vložení od nejstaršího po nejnovější, v pořadí komentáře v diskuzi na webu a poté komentáře na našem Facebooku u soutěžního příspěvku. Ze všech vložených komentářů vylosuje generátor náhodných čísel tři výherkyně voucherů na nákup v hodnotě 500 Kč (platnost voucheru 3 měsíce).

Vyhrávají:

- Klára Nitče (Klarike1)
- Lenka Voráčová (andelinka)
- Jana Kolorosová (jjjp)

Gratulujeme :)

ÚTERÝ 7.6. - Soutěž o: 5x libovolný produkt Weleda dle vašeho výběru z Věrnostního programu ProMaminky.cz / Celý týden jste v denních soutěžích měly možnost vyhrávat dárky pro děti.. Slavíme přece TýDEN dětí. Ale aby byly spokojené děti, musí být spokojené i maminky. Takže tuto poslední soutěž věnujeme vám, maminkám. Doplnily jsme pro vás produkty Weleda v našem Věrnostním programu, takže tam můžete najít nejen dětskou měsíčkovou kosmetiku, ale také máte na výběr přírodní sprchové gely pro maminky, šampóny, tělová mléka, koupele, pasty na zuby, krémy na ruce a nohy a další čistě přírodní produkty pro vaše háčkání.

Jak vyhrát? Podělte se s námi i ostatními maminkami o to, jak pečujete o sebe.. nejen o svou pokožku, vlasy a tělo vůbec, ale celkově co sama sobě dopřáváte? Inspirujte ostatní maminky v této NOVÉ DISKUZI. Na konec komenáře připište, který produkt Weleda z naší nabídky VP chcete vyhrát. Svůj komentář můžete přidat také na náš Facebook (není podmínkou účasti v soutěži, ale zvyšuje vám šanci na výhru). Všechny vložené komentáře seřadíme dle času vložení od nejstaršího po nejnovější, v pořadí komentáře v diskuzi na webu a poté komentáře na našem Facebooku u soutěžního příspěvku. Ze všech vložených komentářů vylosuje generátor náhodných čísel 5 výherkyň.

Vyhrávají:  

- Tereza Pauková (mrkew)
- Danica Hohnová (darzanka)
- Jaroslava Slunská (Jaaaaba)
- michaela laaksonen hajkova (Michaelka)
- Romana Jarošová (jar1)

Gratulujeme :)

Tak soutěže jsou u konce. Vynasnažíme se vaše odměny rozeslat co nejdříve, jen jsme momentálně trochu oslabeny co do počtu, tak prosíme o trpělivost.

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
16
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací