Čtení, vyplňování, vystřihování, lepení pro všechny šikulky

sledováno 6× zobrazeno 1792×

Vloženo: 25. 1. 2016 16.15

Probíhá od 25. 1. 2016, 21:30 do 7. 2. 2016, 21:00

Soutež byla již ukončena

V této soutěži pro všechny šikulky můžete vyhrát zábavné knížky a kalendáře se samolepkami, vystřihovánkami, omalovánkami atd. Stačí se zapojit a vybrat si vámi, a samozřejmě vašimi dětmi, preferovanou variantu. 

1) Jsou vaše děti zapálenými fanoušky Mimoňů? Pak by si určitě rádi postavili víc než 25 jejich modelů a měli tak doma své vlastní Mimoně. V soutěži máme 2 kusy knížky Mimoni - zábavné čtení, aktivity a vystřihovánky si postaví Kevina, Stuarta, Boba a další roztomilé Mimoně. Navíc v knize najdete spoustu zábavného čtení a aktivity, jako jsou bludiště a doplňovačky. 

2) Má vaše holčička ráda příběhy Doktorky Plyšákové? Pak se jí bude líbit nástěnný kalendář pro rok 2016, kterého máme pro tuto soutěž 2 kusy. Kalendář je doplněný samolepkami, jejichž pomocí si kalendář můžete dotvořit. Rozměr 30 x 30 cm.

3) A co takhle Medvídek Pú a jeho kamarádi? Můžete soutěžit také o 2 kusy poznámkového minikalendáře s motivy Medvídka Pú, ve kterém najdete také komiksové zpracování s částí k omalování. Rozměr 21 x 21 cm.

4) Nebo se to u vás doma hemží oblíbenými dinosaury? Pak soutěžte o jeden ze 2 kusů poznámkových minikalendářů s příběhem Hodný dinosaurus z dílny W. Disneyho. Kalendář je doplněn částí k omalování. Rozměr 21 x 21 cm.

 

Jak vyhrát?

Jsme zvědavé, jak jsou vaše děti tvořivé a šikovné. Proto pro účast v soutěži stačí, když:

a) Děti namalují obrázek s jejich oblíbenu postavou, pohádkou nebo příběhem, nebo třeba něco pěkného vystřihnou, nalepí, slepí, vytvoří. Je to jen na vás a především na nich.

b) Obrázek nebo výtvor vyfoťte a vložte do naší kategorie Kreativní dílna / Vaše tvoření - ZDE. A připište, kterou knížku nebo kalendář byste nejraději vyhráli. Můžete vložit maximálně tři obrázky či výtvory. Všechny se započítají do soutěže.

c) Obrázek nebo výtvor vložte také do komentáře pod soutěžní příspěvek na našem Facebooku a připište, kterou knížku nebo kalendář byste nejraději vyhráli. I sem můžete vložit maximálně tři obrázky či výtvory. Všechny se započítají do soutěže. (Tento bod c není podmínkou soutěže, ale zvyšuje vám šanci na výhru - viz vysvětlení níže).

Všechny vaše fotografie z kat. Vaše tvoření (bod b) i Facebooku (bod c) seřadíme dle data vložení v pořadí od nejstarší po nenovější, nejprve bod b, poté c. Takto seřazené fotografie rozdělíme na 4 skupiny dle preferovaných výher (Mimoni, Doktorka Plyšáková, Medvídek Pú, dinosauři). Ze všech fotografií v každé skupině vylosujeme pomocí generátoru náhodných čísel dva výherce - celkem tedy 8 výherců. Pokud nevyberete žádnou preferovanou výhru, zahrneme vás do všech skupin a výhra bude překvapením :)

Vyhrávají:

Kalendář Doktorka Plyšáková - Lucie Čížková (nocken)
Kalendář Doktorka Plyšáková - Renča Holanová (Renata 88)
Knížka Mimoni - Pavla Hennigová
Knížka Mimoni - Marie Kratochvílová Palátová
Minikalendář Medvídek Pú - Lucie Chmielová
Minikalendář Medvídek Pú - Lenka Střelcová (Lenica)
Minikalendář Hodný dinosaurus - Kamila Lajkébová (Kamča80)
Minikalendář Hodný dinosaurus - Veronika Pemlová (veru.veru)

Prosíme všechny výherkyně o doplnění kontaktních údajů ve svých profilech, ať víme, kam výhru odeslat :)

 

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
7
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací