8000 fanoušků na Facebooku

sledováno 1× zobrazeno 1594×

Vloženo: 20. 2. 2016 18.38

Probíhá od 21. 2. 2016, 17:00 do 28. 2. 2016, 21:00

Soutež byla již ukončena

Na našem Facebooku je vás už 8000 maminek! Máme radost z toho, že vaše počty rostou, a tak na oslavu spouštíme soutěž s partnerem LEROS. :)

V soutěži můžete vyhrát jeden z osmi balíčků čajů LEROS BABY a na výběr máte ze dvou variant balíčků:

1) Čaje LEROS BABY - mix 1: Balíček čajů, který se vám bude v těchto sychravých dnech určitě hodit, obsahuje: LEROS BABY Dětský čaj Bylinný; LEROS BABY Dětský čaj Kašel, průdušky; LEROS BABY Dětský čaj Jahůdka

2) Čaje LEROS BABY - mix 2: Balíček čajů obsahuje: LEROS BABY Čaj pro těhotné; LEROS BABY BIO Čaj pro kojící matky; LEROS BABY Dětský čaj Spokojené bříško

Čaje LEROS BABY jsou vyrobeny z prvotřídních přírodních ingrediencí, bez chemických přísad a bez přidaného cukru. Více informací o jednotlivých čajích najdete na www.leros.cz. Děkujeme partnerovi soutěže Leros za poskytnutí těchto balíčků pro vás!

 

Jak vyhrát? (podmínkou pro účast v soutěži je splnění všech tří bodů níže)

Každá maminka, která má ve svém uživatelském profilu na našem webu ProMaminky.cz vyplněno datum narození svého dítěte / dětí, nebo datum předpokládaného termínu porodu, vidí po přihlášení ČASOVOU OSU DÍTĚTE / DĚTÍ. Časovou osu vašich dětí neuvidí nikdo jiný kromě vás, pokud ji nebudete chtít sdílet například s rodinou nebo kamarádkami pomocí unikátního odkazu.

1) Pro účast v soutěži nám odpovězte v diskuzi Časová osa na webu ProMaminky.cz, zda je pro vás přínosná? Co se vám na ose líbí a které její funkce využíváte? (výpis toho, co v časové ose najdete, máte níže na této stránce)

2) Stejnou odpověď vložte také na náš Facebook k soutěžnímu příspěvku (pozor na shodu jména na FB a zde na webu - doplňte si jméno a příjmení ve svém profilu)

3) Do okna pro vaši odpověď na této stránce dole u soutěže napište, který balíček čajů LEROS BABY chcete vyhrát? (LEROS BABY - mix 1 nebo LEROS BABY - mix 2)

Všechny vložené odpovědi (bod 3) rozdělíme do dvou skupin dle preference balíčků. Vložené odpovědi seřadíme dle času vložení od nejstarší po nejnovější a z každé skupiny vylosujeme 4 výherkyně balíčků čajů LEROS BABY. 

Vyhrávají:

- Lucie Chmielová (Snany)

- Lucie Dušková(luci)

- Renča Bártová (Beruska89)

- Petra Smolová (ppetaa27)

- Zuzana Zapletalová (zuzuv)

- Hana Lišková (liskahana)

- Jaroslava Slunská (Jaaaaba)

- Lucie Chlumecká (louskacek2)

Gratulujeme! :)

 

Doplňující informace k soutěži

Co v časové ose najdete?

- Těhotné maminky najdou po týdnech rozepsané těhotenství a související články pro dané období, průměrnou váhu a délku miminka.

- U již narozených dětí najdete od narození až po školní věk průměrné míry a váhy dítěte pro dané období, u kojenců a batolat ideální délku spánku.

- U každého období na časové ose najdete vybraný obsah z webu ProMaminky.cz, který s daným obdobím nějak souvisí (na našich stránkách máme už velké množství informací a touto cestou vám chceme usnadnit hledání právě toho, co by vás mohlo v daném období zajímat).

Co si do časové osy můžete zaznamenávat?

- U každého dítěte si můžete zapsat základní informace pro dané období, jako jsou míry, váhy atd.

- Můžete si k období vložit své vlastní záznamy a fotografie, ať je máte na památku.

- Můžete snadno pozorovat pokroky a podívat se také zpětně na všechny vaše děti ve stejném období.

Tyto záznamy můžete sdílet se svými blízkými pomocí unikátního odkazu a také si je můžete snadno vytisknout a založit na památku.

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
2
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací