3x voucher 1.000 Kč do Fashion Arena Prague Outlet

sledováno 1× zobrazeno 2573×

Vloženo: 27. 11. 2016 22.21

Probíhá od 29. 11. 2016, 13:00 do 6. 12. 2016, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, jak jsme již avizovaly v našich Akcích, v souvislosti s narozeninami Fashion Arena Prague Outletu, máme pro vás soutěž!

Tři z vás vyhrají voucher v hodnotě 1.000 Kč na nákup v jakémkoliv obchodě ve Fashion Arena Outlet v Praze. Platnost voucheru je půl roku.

Fashion Arena Prague Outlet je, s více než 200 značkami na ploše 25 125 m², největším outletovým centrem v České republice. Centrum je bezbariérově položeno na jednom přízemním podlaží a od roku 2007, kdy bylo otevřeno, nabízí značkové zboží každý den o 30 až 70 % výhodněji. Do outletových obchodů se dostávají pouze neprodané kolekce ze standardních obchodů a nadvýroba. Kromě celosvětově známé špičky, zastoupené značkami jako je Gant, Guess, Levi‘s, Tommy Hilfiger, Lacoste atp., si zákazníci Fashion Arena Prague Outlet mohou svůj šatník obohatit o unikátní kousky méně známých výrobců, z nichž někteří z nich mají své zastoupení v České republice exkluzivně právě zde. V obchodech mohou zákazníci nakoupit kompletní outfit včetně obuvi, šperků, spodního prádla, koženého zboží, sportovního vybavení, zavazadel a doplňků stejně jako kosmetiku, hračky, knihy či potřeby pro domácnost.

Fashion Arena Prague Outlet se nachází v širším centru české metropole a snadno se do něj dostanete autem (20 minut z centra Prahy), městskou hromadnou dopravou (35 minut - metrem A na konečnou stanici Depo Hostivař a odtud autobusem Fashion Arena Prague Outlet). Více na: www.fashion-arena.cz.

Chcete vyrazit na nákupy do Fashion Areny v Praze hned a nečekat, jestli se na vás v soutěži usměje štěstí? Tak buďte aktivní, sbírejte pampelišky a ty vyměňte ve Věrnostním programu za voucher v hodnotě 500 Kč.

Jak vyhrát:

1) K diskuzi Kde a jak nakupujete vánoční dárky? nám napište, jestli dáváte stále přednost nákupům v obchodních centrech, nebo třeba využíváte nákup přes internet, a s jakým časovým předstihem nakupujete pro své blízké dárky?

2) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že svůj komentář napíšete také k soutěži o vouchery. A nezapomeňte připsat vaše jméno (přezdívku) na webu. Soutěž na FB lajkněte a sdílejte s přáteli. Pak budete do soutěže zařazena dvakrát. Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí na webu u diskuze a poté příspěvky z Facebooku. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme 3 z vás, které vyhrají voucher v hodnotě 1000 Kč na nákup ve Fashion Arena Outlet v Praze.

Vyhrávají:

Lucie Marková (Lucieee)

Kamila Urbánková (Kamibur)

Jitka Matějková (Jitka20)

Výherkyním gratulujeme!:-)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
1
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací