3x minipřebalovací taška KALENCOM

sledováno 2× zobrazeno 1415×

Vloženo: 9. 12. 2015 12.20

Probíhá od 9. 12. 2015, 12:30 do 18. 12. 2015, 21:00

Soutež byla již ukončena

Hurá! Tuto soutěž pořádáme u příležitosti otevření nové kamenné prodejny jednoho z partnerů našeho webu - TrendyBaby. Jedná se o již 2. prodejnu s kojeneckým a dětským zbožím, kde můžete vybírat a nakoupit kočárky, autosedačky, kojenecké zboží, textil, hračky - zkrátka všechno od dudlíku po kočárek. 

Adresa prodejny: Michelská 18, Praha 4; 24 hodin denně výdejní místo, individuální přístup. :) Děkujeme TrendyBaby za krásné ceny do soutěže pro vás!

O co soutěžíme?

V této soutěži vyhrají tři z vás minipřebalovací tašku KALENCOM Clutch Safari Paisley v hodnotě 690 Kč.

Kalencom - Přebalovací taška či kabelka? Je to malá přebalovací taška velikosti psaníčka do ruky, která je vybavena dvěma vnějšími a třemi vnitřními kapsami pro přehledné uspořádání potřeb na přebalování. Součástí tašky je vyjímatelná přebalovací podložka. Tuto tašku je možné zavěsit na rukojeť kočárku nebo nosit v ruce. Nylonový materiál zaručuje snadnou údržbu. Rozměry: 25×19×5 cm.

Jak vyhrát?

1) Podělte se s ostatními maminkami a námi o to, co všechno s sebou nosíte ve své tašce? Pokud miminko čekáte, tak budeme rády za vaše představy, jak byste si chtěla tašku pro sebe a miminko uspořádat? Navíc můžete všechny načerpat inspiraci od ostatních maminek. Diskuze ZDE.

2) Podělte se také na našem Facebooku u související diskuze. Budete mít dvojnásobnou šanci na výhru.

PODMÍNKOU ÚČASTI V SOUTĚŽI JE REGISTRACE NA WEBU PROMAMINKY.CZ

Všechny vaše příspěvky seřadíme dle času vložení od nejstarších po nejnovější, pořadí nejprve stránky ProMaminky, poté Facebook a pomocí generátoru náhodných čísel vylosujeme tři výherkyně. Jejich jména a přezdívky uvedeme po ukončení soutěže zde a na Facebooku.

Vyhrávají:

- ppetaa27
- Eliška Kaiserová
- Lucie Mazerová (luciusmius)

Gratulujeme a prosíme o doplnění profilů, ať víme, kam výhry odeslat :)

 

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
2
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací