3x Dobrodružství v kuchyni: Děti vaří samy

sledováno 1× zobrazeno 1938×

Vloženo: 25. 2. 2016 22.12

Probíhá od 25. 2. 2016, 23:00 do 10. 3. 2016, 21:00

Soutež byla již ukončena

V této soutěži můžete vyhrát jednu za tří knížek Dobrodružství v kuchyni: Děti vaří samy

Knížka je určena dětem již od pěti let, tedy dětem, které ještě neumí číst, ale i dětem starším, které to do kuchyně táhne. Díky kombinaci autorských obrázků ilustrátorky Katky Hruschkové a postupů upravených pro dětské myšlení tak pozitivně působí i na touhu učit se číst, ale hlavně pochopit základní kuchařské dovednosti a naučit se o vaření přemýšlet.

Učebnice s dítětem vlastně roste a od elementárních postupů jej povede až ke složitějším jídlům, podle kterých bude malý kuchař umět uvařit mamince třeba nedělní oběd.

Rozměr knížky: 242 × 243 mm, 831 g, Pevná vazba, kvalitní lesklý papír, Počet stran 132. Cena knihy: 380 Kč

Jak vyhrát? (Pro účast v soutěži je třeba splnit bod 2. Body 1 a 3 jsou dobrovolné, ale zvyšují vaši šanci na výhru.)

1)  Vyfoťte se spolu s vašimi dětmi, nebo děti samotné v kuchyni při vaření a vložte fotku do naší kategorie Kreativní dílna / Vaše tvoření. K fotce připište, co dobrého jste vařili.

2) Stejnou fotku vložte i na této stránce dole (u soutěže) a do okna pro vaši odpověd vepiště také, co dobrého jsme vařili.

3) Pro vyšší šanci na výhru vložte fotku ještě na třetí místo - na náš Facebook ProMaminky.cz přímo k soutěžnímu příspěvku na zdi.

Pokud vložíte fotku na všechna tři místa, budete započítána v soutěži třikrát, na dvě místa dvakrát a pokud splníte pouze bod 2, budete zahrnuta do soutěže jednou a vaše fotka se objeví jen nám v databázi a nebude nikde zveřejněna. Z vložených fotek (bod 2) vylosujeme pomocí generátoru náhodných čísel tři výherkyně knžek. 

Vložené fotky řadíme od nejstarší po nejnovější. 

Vyhrávají:

- Hana Brusová (knoflyk)
- Klára Klímová (kajaklara)
- Kateřina Kapcová

Gratulujeme! 

 

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
2
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací