2x Těhotenský a 2x Maminkovský kalendář

sledováno 2× zobrazeno 2013×

Vloženo: 2. 12. 2015 10.02

Probíhá od 2. 12. 2015, 10:00 do 9. 12. 2015, 21:00

Soutež byla již ukončena

V této soutěži můžete vyhrát jeden ze čtyř kalendářů pro maminky. Kalendáře jsou velmi pěkně a prakticky zpracované a budou pro vás památkou na období těhotenství a první rok dítěte. 13,5 x 11 cm

Dva kalendáře pro těhotné maminky vás provedou na 288 listech celým těhotenstvím. Můžete si zapisovat, co se děje s vámi a najdete také informace, v jaké fázi je vývoj miminka a tipy pro co nejpříjemnější těhotenství.

Dva kalendáře pro maminky s dětmi do 1 roku jsou zpracovány na 372 listech a můžete v nich najít užitečné tipy a rady, zapisovat si, co vaše miminko umí a mít tak pěknou vzpomínku na první rok života děťátka.

Za tyto dárky děkujeme partnerovi soutěže Presco Group - www.presco.cz, který nám je pro vás věnoval.

Jak vyhrát?

1) Podělte se s námi v kategorii Diskuze a ostatními maminkami o to, jak se díváte na zapisování vzpomínek na těhotenství a první roky života dítěte? 

2) Pokud se chcete zúčastnit soutěže o kalendáře, napište nám do okna pro vaši odpověď zde dole u soutěže, který ze dvou kalendářů byste chtěla vyhrát.

Ze všech vložených odpovědí (bod 2) vylosujeme pomocí generátoru náhodných čísel dvě a dvě výherkyně dle jejich preferovaného kalendáře. Maminky rozdělíme do dvou skupin. Odpovědi budeme řadit od nejstarší po nejnovější. Výherkyně zveřejníme zde a na Facebooku ProMaminky.cz po ukončení soutěže.

Vyhrávají:

Těhotenský kalendář: 

- market
- Mišák

Maminkovský kalendář: 

- Pavla Zygmundová (Pacalka92)
- Aneta Činčerová (aneta.cin1)

Gratulujeme a prosíme o doplnění uživatelských profilů, ať víme, kam poslat výhru :)

 

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
4
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací