Sleva 25% na knihy od Presco Group

zobrazeno 1549×

Vloženo: 19. 3. 2019 14.04

Probíhá od 19. 3. 2019, 14:03 do 30. 3. 2019, 21:03

Měsíc březen patří již tradičně knihám a my pro vás máme pár knižních tipů, které udělají radost vašim nejmenším. Zavedou je do světa fantazie, přispějí k rozvoji jejich slovní zásoby a hlavně je na dlouhou dobu zabaví. Inspirujte se těmito úžasnými knihami.

Soutež byla již ukončena

Získejte slevu použitím kódu promaminky25 a nakupte knihy ještě výhodněji!

Velká knížka ZVÍŘATA pro malé vypravěče

Víte, kde všude žijí zvířata? V lesích, na polích, ve městech, ve vodě i ve vzduchu. Seznamte se s nimi, procvičujte paměť a pozornost svých dětí a stránku za stránkou společně „čtěte“ úžasná dobrodružství v propracovaných ilustracích!

Legrační počítání do postýlky

Leporelo úspěšné autorky dětských knih Daniely Kulot učí děti základním počtům prostřednictvím zábavných říkanek a veselých obrázků, kde se to jen hemží nejrůznějšími zvířátky. Usínat s touto knihou bude legrace.

Jsme kamarádi

Kniha, která již těm nejmenším dětem zábavnou formou ukazuje, co je pro nás všechny společné a v čem se odlišujeme. Chytře, pomocí vtipných rýmů, učí základním hodnotám, jakými jsou přátelství, spolupráce a tolerance.

Příroda

Tato kniha je určena všem malým umělcům a snílkům, kteří dokážou objevit skrytý poklad ve všem živém i neživém, co se dá objevit v přírodě. Je totiž plná nápadů, jak vymýšlet, vyrábět, kreslit a malovat úžasná výtvarná díla ze všeho, co je venku k nalezení. Díky srozumitelným postupům mohou děti snadno vytvářet vlastní překrásná dílka pomocí nejrůznějších přírodních materiálů a naleznou tu také řadu předkreslených obrázků k dotvoření a inspiraci.

 

Slevový kód PROMAMINKY25 uveďte při objednávce do pole „MÁM SLEVOVÝ KÓDˮ a potvrďte ho tlačítkem „POUŽÍTˮ. Z nákupu vám bude odečtena sleva 25 %. Akce je platná do 31. 3. 2019 nebo do vyprodání zásob pouze v internetovém obchodě www.presco.cz. Slevu nelze kombinovat s jinou slevou.

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
2
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací