FOTOsoutěž s magazínem Těhule

sledováno 3× zobrazeno 3461×

Vloženo: 21. 2. 2019 17.09

Probíhá od 1. 3. 2019, 17:09 do 31. 5. 2019, 21:00

Jste těhotná? Podělte se o své foto s bříškem a vyhrajte parádní ceny - Focení pro Těhulky nebo NewBorn s First Smile Photography, Balíček přírodní kosmetiky Nobilis Tilia nebo Mateřský a přebalovací batoh Exceland!

Soutež byla již ukončena

Společně s magazínem Těhule jsme pro vás připravily FOTOsoutěž. Magazín Těhule je katalog určený nastávajícím maminkám, ve kterém přední dodavatelé dětského zboží na českém trhu pravidelně představují novinky svého sortimentu. Získáte ho zdarma u svého gynekologa.

Jak soutěžit a co můžete vyhrát?

 

Do Okna pro vaši odpověď napište heslo TEHULE. Nahrajte fotku svého těhotenského bříška a vyhrajte tyto parádní ceny:

1. CENA: Focení pro Těhulky nebo NewBorn s First Smile Photography v centru Prahy v hodnotě 5500 Kč​

Užijte si příjemné focení v centru Prahy s profesionální fotografkou za asistence Hair&Make-up artistky pro maminku/těhulku,které bude trvat približně 2 hodinky. Kromě profesionálně odvedené práce se můžete těšit na přátelskou atmosféru a kapku dobrodružství, zapůjčení originálních šatů či doplňků pro focení, drobné občerstvení s příjemnou hudbou v pozadí. Výsledkem focení  bude 6 digitálních vyretušovaných fotografií (mix barevných a černobílých).

2. CENA: Balíček přírodní kosmetiky od české firmy Nobilis Tilia v hodnotě 2.500 Kč pro maminku a miminko.

Zatočte s toxiny a odhalte zdravou a krásnou pleť bez vrásek. V balíčku Nobilis Tilia, českého výrobce přírodní kosmetiky, najdete přípravky Lipové detoxikační péče, které aktivně detoxikují pleť a následně posilují imunitu pokožky, účinně působí proti vráskám a preventivně zamezují jejich vzniku. Pro vaše děťátko je součástí dárku jemný koupelový olej s vůní mandarinky a šetrný dětský zubní gel.

3. CENA: Mateřský a přebalovací batoh Exceland v hodnotě 800 Kč

Praktický mateřský batoh Exceland se skvělou organizací usnadní život Vám i Vašim dětem. Přebalovací batoh, který poskytuje komfort a organizaci. Vždy budete mít po ruce plenky, láhev s čajem (díky termo kapse). Kapsy na všechny mateřské potřeby.

 

Vkládejte pouze své fotografie. Po skončení soutěže budou vylosováni tři výherci, jejichž jména zveřejníme zde na webu a také v katalogu Těhule.

VÝHERCI:

1. CENA: Focení pro Těhulky nebo NewBorn s First Smile Photography v centru Prahy v hodnotě 5500 Kč​: Aleksandra Vitmajerová (feline)

2. CENA: Balíček přírodní kosmetiky od české firmy Nobilis Tilia v hodnotě 2.500 Kč pro maminku a miminko: Gabriela Ovčáčíková (OvcacikovaG)

3. CENA: Mateřský a přebalovací batoh Exceland v hodnotě 800 Kč: Jana Slovančíková (janaslovancikova)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
4
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Vaše příspěvky/

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací