Vyhrajte balíček přírodní dekorativní kosmetiky

sledováno 6× zobrazeno 3649×

Vloženo: 5. 2. 2018 10.30

Probíhá od 8. 2. 2018, 9:00 do 18. 2. 2018, 21:00

Ve spojení s milujuBIO.cz jsme pro vás připravily exkluzivní soutěž o přírodní německou kosmetiku značky benecos, která je v ČR nově. Všechny výrobky značky benecos jsou v biokvalitě (s certifikátem BDIH), neobsahují žádné silikony, parabeny, parafíny ani syntetické barvy, vonné látky či jiné ropné složky. Produkty nejsou testovány na zvířatech. A vy teď máte jedinečnou možnost být mezi prvními, kdo tyto přírodní a přitom cenově dostupné produkty vyhraje!

Soutež byla již ukončena

Vyhrajte jeden ze tří balíčků přírodní kosmetiky značky benecos - balíček Kočičí oči (obsahuje 2x oční stíny, řasenku a tužku na oči), balíček Svůdné rty (obsahuje tužku na rty, rtěnku a rtěnku v tužce), nebo balíček Krásné ruce (obsahuje odlakovač, 2x lak na nehty a krém na ruce). 

Obsah balíčků: 

1. Balíček Kočičí oči - Oční stín lesklý - forget-me-not BIO, VEG; Oční stín matný - frozen yogurt BIO, VEG; Řasenka Glamour Look BIO, VEG; Tužka na oči - tmavě modrá BIO, VEG.

2. Balíček Svůdné rty - Tužka na rty - pink BIO; Rtěnka v tužce - rusty rose BIO; Rtěnka - first love BIO.

3. Balíček Krásné ruce - Odlakovač na nehty BIO; Lak na nehty - sharp rosé a Lak na nehty - vintage red; Krém na ruce pro citlivou pokožku 75ml BIO, VEG.

Bližší informace k jednotlivým produktům značky benecos najdete na stránkách milujuBIO.cz

Jak vyhrát:

Vyberte balíček, který si přejete vyhrát:

VÝHERCI:

Hana Bajzová (Robinka)

savoj

Elen Makas (elenmaki)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
13
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací