Soutěž o 4 hračky dle vlastního výběru

sledováno 2× zobrazeno 3175×

Vloženo: 16. 7. 2018 11.12

Probíhá od 16. 7. 2018, 13:00 do 26. 7. 2018, 21:00

Soutěžte s námi a vyhrajte hračky dle vlastního výběru - StikBot studio sadu s klíčovacím pozadím, pomocí které můžete vytvářet své vlastní animované filmy, nebo Stavebnici Krtek (48 dílků - kostky a příslušenství, figurka Krtka, figurka zvířátka ze ZOO a samolepky), stolní hru Cool games Tři čuníci, či stolní hru Cool games Šílený koš.

Soutež byla již ukončena

StikBot studio sadu s klíčovacím pozadím - Chcete vytvářet své vlastní animované filmy? K tomu se vám výborně hodí StikBot figurka, přiložený stativ na váš chytrý telefon a klíčovací pozadí. Nabírejte si figurky dle libosti a kdekoliv s nimi vytvářejte úžasné animace. Stačí když si zdarma stáhnete příslušnou aplikaci. Balení obsahuje 2 figurky, stativ, klíčovací pozadí, 2 podstavce a návod. Vhodné pro děti od 4 let.

Krtek stavebnice - sada Studio - Originální stavebnice pro malé stavitele. Všechny sady obsahují figurky a to buď krtka, nebo jeho kamarádů. Sbírejte je a kombinujte je mezi sebou. Stavebnice rozvíjí tvůrčí schopnosti, prostorovou představivost a fantazii. Kostky jsou kombinovatelné s jinými stavebnicemi. Vnitřek krabice poslouží jako hrací podložka. Balení obsahuje 48 dílků (kostky a příslušenství), figurku Krtka, figurku zvířátka ze ZOO a samolepky. Vhodné pro děti od 3 let.

Cool games Tři čuníci - Jako ve známé pohádce o vlkovi a třech prasátkách bude hladový vlk číhat na čuníky aby jim rozbořil jejich domečky svým mocným fouknutím. Stolní hra pro děti od 3 let.

Cool games Šílený koš - Chyťte šílený koš jezdící po místnosti a naházejte do něj více papírových koulí než váš protihráč. Pozor, koš se otevírá i zavírá. Na výběr máte ze dvou rychlostí a můžete nechat koš také stále otevřený. Obsahuje: 1 šílený koš a 24 barevných papírů. Hra pro 1 až 4 hráče.

Výhry do soutěže nám věnoval Bambule Království hraček.

 

Prosím, vyberte, kterou hračku/hru si přejete vyhrát:

 

VÝHERCI:

Cool games Tři čuníci: Michaela Gejdosova (misula.m)

StikBot studio sadu s klíčovacím pozadím: Karel Janda (Karel1)

Stavebnice Krtek: Milča Uhříková

Cool games Šílený koš: Lucie Černá (Lucie Izzylka Mat)

 

 

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
3
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací