Soutěž o 12x 2 LEROS BABY Dětské bylinné koupele

sledováno 1× zobrazeno 3281×

Vloženo: 2. 3. 2018 9.57

Probíhá od 5. 3. 2018, 9:00 do 15. 3. 2018, 21:00

Vyhrajte 12 x 2 balení LEROS BABY Dětských bylinných koupelí - varianta Ovesná a S měsíčkem. Jedná se o kosmetické přípravky do koupele. Bylinné koupele pečují o citlivou pokožku dětí. Ovesné obilky a květ měsíčku přispívají k normálnímu stavu pokožky a osvěžení těla. Květ měsíčku napomáhá regeneraci pokožky.

Soutež byla již ukončena

Složení Ovesné varianty: Ovesné obilky s pluchami. Složení varianty S měsíčkem: Ovesné obilky s pluchami, měsíčkový květ.

Balení: Krabička obsahuje 5 kusů nálevových sáčků po 20 g.

Jednoduchá příprava: 1 nálevový sáček se vloží do vhodné nádoby, přelije se 1 – 2 litry vařící vody a vyluhuje 10 – 20 minut. Sáček se vyjme z nádoby, neždímá se, aby se nepotrhl, a nálev se nalije do vody v dětské vaničce. (Upozornění: Zkontrolujte teplotu koupele než do ní dáte dítě, aby nedošlo k opaření.)

Dávkování: Nálev z jednoho sáčku použijte na 10 – 15 litrů koupele, tj. náplň dětské vaničky.

Více informací je uvedeno na obalech výrobků a na www.leros.cz

Soutěžní otázka:
Značka LEROS BABY uvedla nově na trh dětské bylinné koupele. O kolik druhů výrobků se jedná? (nápovědu najdete na www.leros.cz)

VÝHERCI:

Tereza Škůrková (tereza3758), Veronika Hlaváčková (V007A), Danda Gregorová (Danda Gregorová), Zuzana Godárová (zuzkagodarova), Květa Křivohlávková (Kytinka), Marie Sobotková (Marie Sobotková), Pavlína Nekvasilová (slunina), Darina Pleskotová (DarinaP), Lenka Šévlová (Lenka245), Milan Herka (Milan Herka), Jana Metlíková (Jana Metlíková), Lucie Tomanová (Fifinka1)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
4
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací