Sleva až 30% na knihy značky ELLA & MAX

zobrazeno 2593×

Vloženo: 12. 3. 2018 9.36

Probíhá od 12. 3. 2018, 16:34 do 28. 3. 2018, 21:00

Po mimořádně úspěšné, dětmi i rodiči žádané VELKÉ KNÍŽCE PRAHA PRO MALÉ VYPRAVĚČE přichází její autor Libor Drobný s bohatě ilustrovanou VELKOU KNÍŽKOU FARMA PRO MALÉ VYPRAVĚČE. Všechny malé milovníky příběhů seznámí se životem na farmě v průběhu čtyř ročních období. Určitě ale uvítáte i ostatní novinky značky ELLA & MAX, na které až do konce března můžete využít slevu až 30%! Jednoduše čím více knih nakoupíte, tím větší slevu můžete uplatnit.

Soutež byla již ukončena

Dalšími tituly z oblíbené edice pro malé vypravěče jsou: SLOVÍČKA, VESELÉ NESMYSLY A POHÁDKY. Knížky uvítají všechny maminky i tatínkové, kteří chtějí děti uvést do světa knihy. Děti nejsou jen pasivními posluchači, ale propracované celostránkové ilustrace je donutí „číst“, stát se vypravěči a převzít aktivní roli. Naučí se považovat knihu za zdroj informací, vědění i zábavy. Překonají možný ostych ve vyjadřování a později nebudou mít potíže s vyprávěním či popisem ani s trémou. Naučí se uchopit své vyprávění, a budete-li jim dobrými a aktivními posluchači, uvidíte, jaké pokroky udělají nejen v úrovni vyjadřování, ale i pokud jde o slovní zásobu.

Další novinkou, do které se zamilujete, je kniha s názvem DRÁČEK ZOG A PRINCEZNA REBELKA. Pohádku o moderní emancipované princezně spisovatelky Julie Donaldson přeložil a přebásnil Robin Král. Je autorem mnoha úspěšných knížek pro děti a mládež, za něž získal prestižní ocenění Magnesia Litera. Exceluje rovněž v oblasti překladů, kde byl také nominován na Zlatou stuhu. Knížku doplňují nadčasové ilustrace Axela Schefflera.

Čím víc knih nakoupíte, tím větší slevu získáte:

Kupte 1 knihu a získejte SLEVU 20 % - KÓD MAMI20

Kupte 2 knihy a získejte SLEVU 25 % - KÓD MAMI25

Kupte 3 knihy a získejte SLEVU 30 % - KÓD MAMI30

Sleva na knihy ELLA & MAX uplatníte na e-shopu www.presco.cz

Jak objednat?

Slevový kód dle počtu knih uveďte při objednávce do pole „MÁM SLEVOVÝ KÓD“ a potvrďte ho tlačítkem „POUŽÍT“. Z nákupu Vám bude odečtena příslušná sleva. Akce je platná do pátku 30. 3. 2018 pouze v internetovém obchodě www.presco.cz. Slevu nelze kombinovat s jinou slevou.

 

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
4
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací