Vyhrajte Učící věž

sledováno 3× zobrazeno 13988×

Vloženo: 4. 2. 2017 22.08

Probíhá od 5. 2. 2017, 9:00 do 15. 2. 2017, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, máte doma malé dítě a neustále řešíte, jak máte skloubit vaření a péči o toho malého raráška? Dá se to! Díky Učící věži můžete vařit a zároveň mít dítě stále na očích. Rozvíjíte jeho motoriku - děti vám mohou pomoci míchat, vykrajovat nebo přesypávat. Učíte je samostatnosti a zároveň upevňujete váš vzájemný vztah. Učící věž je inspirovaná principy pedagogiky Montessori. O tom, jak šikovně se dá využít, jsme psaly v článku Chodítka, skákadla, ohrádky. Škodí nebo pomáhají?

O co hrajeme?

O Učící věž v barevné variantě, kterou si sama vyberete na www.uciciveze.cz. Stačí nastavit výšku podlážky, která má 3 polohy a dítě do věže postavit. Dvě zadní vyjímatelné zarážky zaručí, že dítě nevypadne. S růstem dítěte lze zarážky úplně vyjmout a dítě se do Učící věže dostane samo.

Za věnování výhry do soutěže děkujeme našemu partnerovi www.uciciveze.cz.

Jak vyhrát:

1) Do okna "Vaše odpověď", které uvidíte dole na této stránce po přihlášení do vašeho uživatelského účtu, nám napište, z jakého dřeva se Učící věž vyrábí.

2) Podělte se s námi i ostatními maminkami v diskuzi Pomocník v kuchyni, jak pomáhají vaše děti v kuchyni? Co všechno jim dovolíte?

3) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že k soutěži o Učící věž vložíte stejný komentář  jako k diskuzi a vaše jméno (přezdívku) na webu. Soutěž na FB lajkněte a sdílejte s přáteli. Pak budete do soutěže zařazena dvakrát. Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

Body 1 a 2 jsou PODMÍNKOU SOUTĚŽE a je potřeba splnit obě! Bod 3 je dobrovolný.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí vložené odpovědi na otázku v bodu 1 a poté příspěvky z diskuze a Facebooku. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme jednu z vás, která vyhraje Učící věž!

VÝHERCE:

Kateřina Šimková (KayTee)

Výherkyni gratulujeme!:)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
5
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací