Vyhrajte šumícího medvídka myHummy

sledováno 2× zobrazeno 9868×

Vloženo: 31. 1. 2017 13.28

Probíhá od 1. 2. 2017, 21:00 do 11. 2. 2017, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, narodilo se vám miminko a zrovna řešíte, jak pomoci vašemu drobečkovi lépe usnout? Zkuste bílý šum. Že nevíte, co to je? Dozvíte se v článku Jak docílit klidného spánku miminka? Pusťte mu bílý šum. A pak nezapomeňte soutěžit o medvídka myHummy!

Šumící medvídci myHummy jsou vytvořeni s cílem zajistit co nejklidnější spánek miminek. Při tvorbě kolekce byl kladen vysoký důraz na kvalitu, zdravotní nezávadnost a ergonomiku výrobků. Bílý šum připomíná zvuky v matčině břiše, tím dítě uklidní a pomáhá mu dříve usnout.

Za věnování výhry do soutěže děkujeme našemu partnerovi www.myhummy.cz.

Jak vyhrát:

1) Do okna "Vaše odpověď", které uvidíte dole na této stránce po přihlášení do vašeho uživatelského účtu, nám napište heslo BÍLÝ ŠUM :-)

2) Podělte se s námi i ostatními maminkami, jak spinkají vaše děti? Vložte fotku, v jaké poloze spinkají vaše děti, roztahují se, až jim je postýlka malá, nebo spí jako andílci? Fotky vkládejte do diskuze Pochlubte se, jak spinkají vaše děti?

3) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že k soutěži o Šumícího medvídka myHummy vložíte také stejnou fotku jako k diskuzi a vaše jméno (přezdívku) na webu. Soutěž na FB lajkněte a sdílejte s přáteli. Pak budete do soutěže zařazena dvakrát. Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

Body 1 a 2 jsou PODMÍNKOU SOUTĚŽE a je potřeba splnit obě! Bod 3 je dobrovolný.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí vložené odpovědi na otázku v bodu 1 a poté příspěvky z diskuze a Facebooku. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme jednu z vás, která vyhraje Šumícího medvídka myHummy!

VÝHERCE:

Anna Karásková (Anna K.)

Gratulujeme!

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
3
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací