Vyhrajte přikrývku, polštář nebo povlečení

sledováno 8× zobrazeno 7270×

Vloženo: 1. 5. 2017 20.31

Probíhá od 2. 5. 2017, 9:45 do 11. 5. 2017, 21:00

Soutež byla již ukončena

Přepadla vás jarní únava? Nebo jste na jaře naopak plní energie a máte spousty aktivit, že si večer rádi odpočinete? Zalezte si do peřin! Třeba do těch, které můžete vyhrát v naší nové soutěži. Budeme losovat hned tři výherce, na které čekají tyto krásné výhry:

- přikrývka SCANquilt CLASSIC (140 x 200 cm) a polštář FRIEND JUNIOR - MEDVĚD (42 x 36 cm) - 1. výherce

- polštář SCANquilt CLASSIC (70 x 90 cm) a polštář FRIEND JUNIOR - MEDVĚD (42 x 36 cm) - 2. výherce

- povlečení SCANquilt TREND velké příšerky (140 x 200 cm peřina a 70 x 90 cm a polštář FRIEND JUNIOR - MEDVĚD (42 x 36 cm) - 3. výherce

Výhru v celkové hodnotě 5 440 Kč nám do soutěže věnoval partner SCANquilt. Děkujeme!

 

Jak vyhrát? Stačí odpovědět na otázku:

Která zvířata nabízí značka SCAquilt v provedení plyšový polštář FRIEND?

A – myš, medvěd, kocour, slon

B – zajíc, medvěd, kocour, opice

C – zajíc, medvěd, myš, lev

Tip: nápovědu hledejte zde

 

1) Do okna "Vaše odpověď" dole na této stránce (uvidíte jej po přihlášení) nám napište správnou odpověď na otázku výše, tedy A, B, nebo C (povinný bod k účasti v soutěži).

2) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nám napíšete, jestli pociťujete pravidelně na jaře jarní únavu, případně jak s ní bojujete, nebo zda jste naopak plní energie? Nezapomeňte do komentáře uvést také své jméno nebo přezdívku z našeho webu (jinak vás nepoznáme a nemůžeme zařadit mezi soutěžící). Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

3) Pokud používáte Instagram, můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nám napíšete, jestli pociťujete pravidelně na jaře jarní únavu, případně jak s ní bojujete, nebo zda jste naopak plní energie a soutěž lajknete srdíčkem. Nezapomeňte do komentáře uvést své jméno nebo přezdívku tady na webu, abychom poznaly, že se jedná právě o vásSoutěž na našem Instagramu najdete tady.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí na webu u soutěže (povinné) a poté příspěvky z Facebooku a Instagramu. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme tři z vás, které vyhrají jednu ze tří cen.

VÝHERCI:

Peřina: Lenka Střelcová (Lenica)

Polštář: Marie Ruzickova (porsche)

Povlečení: Hanka Světničková (Hanka Manka)

 

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
11
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací