Vyhrajte kaše a kojenecké mléko Nutrilon

sledováno 4× zobrazeno 6127×

Vloženo: 19. 4. 2017 14.37

Probíhá od 21. 4. 2017, 13:00 do 1. 5. 2017, 21:00

Soutež byla již ukončena

Máte doma dítě starší šesti měsíců? Zapojte se do naší nové soutěže pro všechny malé jedlíky a vyhrajte jeden ze tří balíčků Nutrilon. Každý balíček obsahuje:

- 1x Kaše Nutrilon Pronutra krupicová s ovocem, vyrobená z pšeničné krupice, rýže a 5 druhů ovoce (pro děti od 6 měsíců)

- 1x Kaše Nutrilon Profutura 7 cereálií s ovocem, obsahující potřebné živiny pro vytvoření správných stravovacích návyků (pro děti od 8 měsíců)

- 1x Kojenecké mléko Nutrilon Pronutra od 12 měsíců 800 g (dle vašeho výběru s označením 3, 4, nebo 5)

Nutrilon Pronutra je inovativní řada pro zdravé děti, které nejsou výlučně kojené. Aplikuje nejnovější vědecké poznatky z výzkumu mateřského mléka pro podporu imunity vašeho dítěte. Obilno-mléčné kaše Nutrilon Profutura byly vyvinuty na základě nejnovějších vědeckých poznatků experty na imunitu pro zdraví vašich dětí. Jsou přizpůsobené věku dítěte tak, aby respektovaly jeho potřeby v každém stupni vývoje. To vše bez přidaného cukru.

Za tyto výhry děkujeme partnerovi Nutricia!

 

Jak vyhrát:

1) Do okna "Vaše odpověď" dole na této stránce (uvidíte jej po přihlášení) nám napište, zda a do jakého věku dítěte jste kojila, případně kojíte?

2) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že napíšete do komentáře, jaký jedlík je vaše děťátko? Máte doma Otesánka, nebo je každé jídlo spíš přemlouvání? Soutěž na FB lajkněte a sdílejte s přáteli. Nezapomeňte do komentáře uvést své jméno nebo přezdívku tady na webu, pokud se neshodují s jménem na FB (jinak Vás nepoznáme a nemůžeme zařadit mezi soutěžící). Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

3) Pokud používáte Instagram, můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že napíšete do komentáře, jaký jedlík je vaše děťátko? Máte doma Otesánka, nebo je každé jídlo spíš přemlouvání? Soutěž olajkujte srdíčkem. Nezapomeňte do komentáře k heslu uvést své jméno nebo přezdívku tady na webu, abychom poznaly, že se jedná právě o vás. Soutěž na našem Instagramu najdete tady.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí na webu u soutěže (povinné) a poté příspěvky z Facebooku a Instagramu. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme tři z vás, které vyhrají balíček Nutrilon.

VÝHERCI:

Lucie Klímová (Scully)

Alena Nohejlová (Pzaf)

Jana Kubešová (jkubeso)

Gratulujeme!

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
5
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací