Vyhrajte Emušáka Ferdu

sledováno 3× zobrazeno 4585×

Vloženo: 14. 11. 2017 12.47

Probíhá od 24. 11. 2017, 8:00 do 8. 12. 2017, 21:00

Emoce řídí náš život více, než si připouštíme. To, jak se v nich orientujeme a dokážeme s nimi pracovat, určuje, jak spokojeni jsme se svým životem a jak úspěšní v něm můžeme být. Pořádně poplést hlavičky a způsobit zbytečné trápení mohou i našim dětem. Pojďme jim pomoci je přirozeně zvládat a umět se v nich orientovat. Jak? Pomoci může Emušák Ferda, které máte možnost vyhrát v této soutěži.

Soutež byla již ukončena

Emušáci jsou knihy a hračky určené k rozvoji emoční inteligence u dětí. Hlavním hrdinou pohádek je žabák Ferda a jeho kamarádky mouchy, které představují jednotlivé emoce. Ferda se potkává s různými situacemi, které jsou typické i pro děti v předškolním a mladším školním věku. Nejenom pohádky, ale především otázky a aktivity, které se věnují vždy jedné z emocí, umožňují dětem lépe poznat a pochopit své emoce i emoce ostatních. V knize Ferda a jeho mouchy pracujeme s emocemi jako je hněv, strach, osamocení, důvěra, žárlivost, zvědavost, smutek a radost.

Balení Emušáka obsahuje:

  • knihu pohádek s návodem pro rodiče, aktivitami a doporučeními
  • plyšovou hračku, která je hlavním hrdinou pohádek
  • sadu 8 plyšových much znázorňujících emoce
  • praktickou mucholapku, na kterou mouchy připevníte

Za výhru do soutěže děkujeme našemu partnerovi Scio.

Jak vyhrát(POZOR NA SPLNĚNÍ POVINNÝCH BODŮ K ÚČASTI, JINAK VÁS NEMŮŽEME ZAŘADIT MEZI SOUTĚŽÍCÍ)

1) Do okna "Vaše odpověď" dole na této stránce (uvidíte jej po přihlášení) nám dle popisu výše napište heslo Emušák (povinný bod k účasti v soutěži)

2) K článku Emoční inteligence a děti nám napište, jak pracujete s emocemi u vašich dětí vy? Mluvíte o nich?

3) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nám k soutěžnímu příspěvku na Facebooku vložíte stejný komentář jako u bodu 2. Nezapomeňte do komentáře uvést také své jméno nebo přezdívku z našeho webu (jinak vás nepoznáme a nemůžeme zařadit mezi soutěžící). Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

4) Pokud používáte Instagram, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nám k soutěžnímu příspěvku na Instagramu vložíte stejný komentář jako u bodu 2.  Nezapomeňte do komentáře uvést také své jméno nebo přezdívku z našeho webu (jinak vás nepoznáme a nemůžeme zařadit mezi soutěžící). Soutěž na našem Instagramu najdete tady.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí na webu u soutěže (z okna pro vaší odpověď), a poté příspěvky z Facebooku a Instagramu. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme tu z vás, která vyhraje Emušáka Ferdu a jeho mouchy.

VÝHERCE:

Pavlína Vídenská (Pavlína Vídenská)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
6
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací