Vyhrajte 3x3 balíčky Nairn´s bezlepkových sušenek

sledováno 4× zobrazeno 6512×

Vloženo: 2. 3. 2017 22.29

Probíhá od 3. 3. 2017, 14:00 do 13. 3. 2017, 21:00

Soutež byla již ukončena

Maminky, lepek je jedno velké téma. Někomu nevadí, nědo jej nesnese a někdo jej dokonce nesmí. Vše o lepku, moukách a jejích alternativách jsme vám popsaly v článku Druhy mouky a jejich výživové (ne)hodnoty. A vy se teď s námi můžete zapojit do soutěže a vyhrát hned tři balíčky bezlepkových ovesných sušenek!

O co hrajeme? Tři z vás vyhrají tři balení ovesných bezlepkových sušenek Nairn´s - 1x s čokoládou, 1x s rozinkami, a 1x se sirupem.

Výhry do soutěže nám věnoval partner Doves Farm. Výrobky Doves Farm jsou k dostání také ve vybraných supermarketech a prodejnách zdravé výživy. Pokud nechcete čekat až na vyhodnocení soutěže, můžete si sušenky vyměnit hned za vaše nasbírané pampelišky ve Věrnostním programu

Jak vyhrát:

1) Do okna "Vaše odpověď" dole na této stránce (uvidíte jej po přihlášení) nám napište heslo BEZ LEPKU

2) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že napíšete do komentáře k soutěži zda a jakou jinou mouku než pšeničnou doma používáte, soutěž na FB lajknete a budete sdílet s přáteli. Nezapomeňte do komentáře k heslu uvést své jméno nebo přezdívku tady na webu. Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

3) Pokud používáte Instagram, můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že napíšete do komentáře k soutěži zda a jakou jinou mouku než pšeničnou doma používáte, který si přejete vyhrát, soutěž lajknete. Nezapomeňte do komentáře k heslu uvést své jméno nebo přezdívku tady na webuSoutěž na našem Instagramu najdete tady.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí na webu u soutěže (povinné) a poté příspěvky z Facebooku a Instagramu. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme tři z vás, které vyhrají tři balení ovesných bezlepkových sušenek Nairn´s (1x čokoláda, 1x s rozinkami, 1x se sirupem).

Výherci:

Eva Dvorská (ziia)

Jana Jankovičová (Janna)

Barbora Urbančíková (baru86)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
5
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací