Vyhrajte 2x stavebnici Straws & Connectors

sledováno 3× zobrazeno 4924×

Vloženo: 28. 5. 2017 20.30

Probíhá od 2. 6. 2017, 13:30 do 10. 6. 2017, 21:00

Soutež byla již ukončena

Dnes je Den dětí a při té příležitosti tady máme novou soutěž. Vyhrajte jednu ze dvou stavebnic Straws&Connectors! Skvělá stavebnice, která bude bavit děti i vás. Postavte pomocí 130 barevných "brček" a jednoduchých konektorů společně raketu, loď, důmyslné domy, pevnosti.. děti budou nadšené. Tato flexibilní konstrukce umožňuje dětem navrhovat a vytvářet jednoduché tvary nebo složité struktury. Děti si procvičí jemnou motoriku, rozvíjí fantazii nebo se učí stavět pomocí návodu. Brčka jsou v základních barvách, které si děti snadno pamatují a dokáží určit. 

Za věnování výhry do soutěže děkujeme našemu partnerovi Chytré hračky, jež jsou synonymem pro didaktické a naučné hry, které rozvíjejí inteligenci a další dovednosti dětí všech věkových kategorií.

Jak vyhrát?:

1) Do okna "Vaše odpověď" dole na této stránce (uvidíte jej po přihlášení) nám napište, co jste dělali na Den dětí, či zda jste s dětmi vyrazili na nějakou akci spojenou se Dnem dětí, a přiložte fotku z tohoto dne (povinný bod k účasti v soutěži).

2) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nám napíšete, co jste dělali na Den dětí, či zda jste s dětmi vyrazili na nějakou akci spojenou se Dnem dětí, a přiložíte fotku z tohoto dne i k soutěžnímu příspěvku na našem Facebooku. Nezapomeňte do komentáře uvést také své jméno nebo přezdívku z našeho webu (jinak vás nepoznáme a nemůžeme zařadit mezi soutěžící). Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

3) Pokud používáte Instagram, můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nám napíšete, co jste dělali na Den dětí, či zda jste s dětmi vyrazili na nějakou akci spojenou se Dnem dětí? Soutěž lajkněte srdíčkem. Nezapomeňte do komentáře uvést své jméno nebo přezdívku tady na webu, abychom poznaly, že se jedná právě o vásSoutěž na našem Instagramu najdete tady.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí na webu u soutěže (povinné) a poté příspěvky z Facebooku a Instagramu. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme dvě z vás, které vyhrají stavebnici Straws&Connectors.

VÝHERCI:

Pavlína Nekvasilová (slunina)

Monika Tatakova (Suri)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
1
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací