Vyberte si knihu a vyhrajte ji

sledováno 1× zobrazeno 3959×

Vloženo: 7. 8. 2017 21.34

Probíhá od 8. 8. 2017, 10:45 do 20. 8. 2017, 21:00

Soutež byla již ukončena

Mají vaše děti dlouhou chvíli? Zabavte je knihou, společným tvořením, nebo tancem :) Knihy i CD teď můžete vyhrát v naší nové soutěži, tak se zapojte :)

O co soutěžíte?

1. Kniha a audio CD BABYlon - Soubor autorských písniček, ilustrací a herních úloh, ve kterých mají děti spolu s rodiči možnost se kriticky zamyslet nad tím, zda lze na rotopedu dojet do Pardubic, zda je možné mít ponorku na vzducholodi či kterému číslu únava přidá na hodnotě.

2. Kniha Nůžky, papír, lepidlo - Knížka je jednou z řady publikací, jejichž nápady jsou jednoduché, nové, kreativní a cenově dostupné.. a je určena především pro ty, kteří si chtějí vyrobit nějakou maličkost sami, bez ohledu na stupeň své zručnosti.

3. Kniha Vyrábíme zábavu, bavíme se (s) tvořením - Výtvory vašich ratolestí nemusí skončit jen pohozené na dně skříně. Díky této knížce si děti vyrobí spoustu stolních her, které běžně znají, i těch, které jim teprve přirostou k srdci.

4. Kniha Bude nás o jednoho víc - Knížka napsaná ve spolupráci s rodinnou psychoterapeutkou a doplněná více než stovkou samolepek je určena především dětem ve věku od tří do pěti let, kterým se rodiče chystají sdělit, že budou mít sourozence.

 

Jak vyhrát? (POZOR NA SPLNĚNÍ POVINNÝCH BODŮ K ÚČASTI, JINAK VÁS NEMŮŽEME ZAŘADIT MEZI SOUTĚŽÍCÍ)

1) Do okna "Vaše odpověď" dole na této stránce (uvidíte jej po přihlášení) nám napište, kterou knihu chcete vyhrát - 1, 2, 3 nebo 4 (povinný bod k účasti v soutěži)

2) Do diskuze Máme dlouhou chvíli nám napište, co děláte s dětmi, když mají dlouhou chvíli. (povinný bod k účasti v soutěži)

3) Pokud používáte Facebook, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nám k soutěžnímu příspěvku na Facebooku vložíte stejný komentář jako zde u soutěže u bodu 2. Nezapomeňte do komentáře uvést také své jméno nebo přezdívku z našeho webu (jinak vás nepoznáme a nemůžeme zařadit mezi soutěžící). Soutěž na našem Facebooku najdete tady.

4) Pokud používáte Instagram, pak můžete zvýšit svou šanci na výhru tím, že nám k soutěžnímu příspěvku na Instagramu vložíte stejný komentář jako zde u soutěže u bodu 2. Nezapomeňte do komentáře uvést také své jméno nebo přezdívku z našeho webu (jinak vás nepoznáme a nemůžeme zařadit mezi soutěžící). Soutěž na našem Instagramu najdete tady.

Soutěžící budeme řadit dle času vložení odpovědi od nejstarších po nejnovější, nejprve pořadí na webu u soutěže (z okna pro vaši odpověď) a poté příspěvky z Facebooku a Instagramu. Po skončení soutěže ze všech příspěvků pomocí generátoru náhodných čísel vybereme čtyři z vás, které vyhrají jednu z výše jmenovaných knih dle vlastního výběru.

VÝHERCI:

  1. Daniela Kadlecová (vaniilla)
  2. Míša Nováková (Míša Ellenka Nováková)
  3. ustarana
  4. Žofinka

 

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
3
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací